Wpis z mikrobloga

To morderstwo

@xlosdas: morderstwo w urojeniu prawaków. Żadne prawo usunięcia ciąży nie traktuje jako morderstwo, bo płód to nie człowiek i nie ma żadnych praw.
  • Odpowiedz
@xlosdas: Oki jak w to naprawdę wierzysz to czemu tolerujesz fakt, że na zachodzie dochodzi dosłownie do masowych mordów (według ciebie) i nic w tej kwestii nie robisz?
Np jak tylko Ukraina została zaatakowana ludzie masowo zaczeli jej słać wsparcie. Tymczasem według tej twojej logiki jeszcze gorsza rzecz sie dzieje na zachodzie.
  • Odpowiedz
Oki jak w to naprawdę wierzysz to czemu tolerujesz fakt, że na zachodzie dochodzi dosłownie do masowych mordów (według ciebie) i nic w tej kwestii nie robisz?


@SirSherwood: Bo w przeciwieństwie do zachodu, nie musimy na siłę wciskać nikomu naszych przekonań. Tak samo, jak Ty nic nie robisz z masowymi mordami w Jemenie. Każdy odpowiada za samego siebie. Chcesz rozsądnie podyskutować na ten temat? Chętnie dołączę.
  • Odpowiedz
@Mopek666: Jesteś jakiś zacofany czy czytać nie potrafisz? Ukrainie pomagamy i Rosji sie przeciwstawiamy, czemu więc z zachodem tego samego nie zrobimy?
Co do Jemenu to whataboutsim, ale to normalne :) Ja sie nie przedstawiam jako super moralny człowiek co sie sprzeciwią mordowaniu. "Pro liferzy" to robią.

nie musimy na siłę wciskać nikomu naszych przekonań.


Dlatego jesteście za zakazem aborcji i potencjalnym sztumem dla tych co to zrobią oki XD
  • Odpowiedz
Ukrainie pomagamy i Rosji sie przeciwstawiamy, czemu więc z zachodem tego samego nie zrobimy?


@SirSherwood: Bo to wprost wpływa na nasze bezpieczeństwo i rację stanu. Fakt czy gdzie indziej zabija się nienarodzone dzieci, bezpośrednio nam nie zagraża.

Ja sie nie przedstawiam jako super moralny człowiek co sie sprzeciwią mordowaniu. "Pro liferzy" to robią.


Ja też się tak nie przedstawiam, ale staram się dążyć do takiego stanu. Uważasz, że moralnie nienaganna postawa
  • Odpowiedz