Wpis z mikrobloga

Ale się porobiło, coraz więcej kont na tt o tym pisze, Konfederacja czy mozecie się odnieść do zarzutów o pewnym filmie który krąży po sieci

PS. Jakby ktoś miał linka to kolega prosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@taka_sobie_jedna: Krąży, w urojeniach lewaków. Ale to nikogo nie obchodzi, bo "może i nieprawda, ale niesmak pozostał", "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą", itd.
wystarczy ogłosić oficjalnie że film


@taka_sobie_jedna: ale po co? To na oskarżającym ciąży obowiązek dostarczenia dowodów. Jakbym Ci napisał "ten film gdzie twój stary rucha 5letniego chłopca to prawdziwy" to byś mi szukał dowodów, czy byś to zlał/poszedł do sądu?
Tak długo, jak nie ma żadnego dowodu na istnienie tego filmu, tak długo każdy kto w to wierzy jest debilem który wierzy w byle kłamstwo napisane na kiblu
@taka_sobie_jedna: p.s. Ja na miejscu Winniczka też bym się wstrzymał z odpowiadaniem na tego fejka. Już widziałem, że taka Żukowska to rozpowszechnia. Poczekać chwilę, aż więcej tych pesudo tolerancyjnych pokemonow będzie rozpowszechniała tego homofobicznego fejka, a potem im wszystkim powysyłać pismo przedsądowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: