Wpis z mikrobloga

Mirki ja wiem, że większość z Was siedzi na wykopie i doskonale wie co się tutaj odwala ale dla tych którzy nie wiedzą to w temacie protestu 4 czerwca i komentarzy do tego tematu: https://wykop.pl/link/7114127/strajk-wszystkich-antypis-propolska/najnowsze

1. Przy każdym proteście PiS zamawia sobie farmy trolli które zaczynają się udzielać. I tak ta farma pojawiła się późno bo jeszcze wczoraj można było normalnie pogadać o protestach. Btw: To nie jest tylko domena wykopu.
2. Oczywiście farmy trolli znikają kiedy protest się zakończy ;-)
3. To trzeba olać i nie wchodzić z nimi w dyskusje. Niech piszą sami ze sobą.
4. Czyny a nie słowa będą najlepszym świadectwem. Będę 4 czerwca w Wawie.

Pozdawiam patriotów i ludzi którym zależy na naszym kraju.

#bekazpisu #pis #polityka #protest
  • 11
@Sin-: pamiętam co się działo przy Trzaskowskim i jak największy spamer PrintScreen bodaj tuż po wyborach ogłosił że usuwa konto, więc farmy trolli w ogóle mnie nie dziwią.

Ale znalazłem rozwiązanie problemu.
Tusk chce rozegrać ludzi i zawłasczyć sobie protest co sprawia że część ludzi nie chce iść na protest?
Trzeba zrobić transparenty przeciw kaczorowi i przeciw niemu.
Np: Idźcie na czternastą emeryturę - z lewej jeden emeryt z prawej drugi.
To trzeba olać i nie wchodzić z nimi w dyskusje.


@Sin-: nieprawda. Należy zgłaszać, prostować, wyśmiewać i plusowac wyśmiewających. Mniej rozgarnięci gotowi byliby pomyslec ze jest to słuszna linia którą należy podążać skoro nie ma głosów sprzeciwu. Olewanie tego to przysługa dla pisu i ich zwycięstwo.