Wpis z mikrobloga

Z jednej strony rozumiem OPa (mi też by się nie chciało na taką imprezę przyłazić), ale z drugiej mogłeś po prostu powiedzieć że nie jesteś zainteresowany i tyle.
@thruster: Nie chodzę nigdy na żadne integracje. W moim - co prawda kołchozie - jedni cisną po drugich jak tylko się da za ich plecami, a potem na dowolnej "integracji" jak najlepsi przyjaciele, jeszcze powtórzą wszystko to, co usłyszeli po ich adresem od innych
@thruster: Akurat dziwnie się składa, że u mnie jakoś w czerwcu ma być zorganizowana wixa integracyjna. Miałem na samym początku myśl że podziękuję i dodam, że nie lubię imprez a teraz już jestem pewien na 100% co im odpowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thruster: koleś z awatarem ze swetra Kononowicza opisuje melodramaty w korpo xD rozumiem Cię. Twoje myślenie jest takie 30+. Wszyscy w wieku 20-30 będą się brandzlować do sNIaD4Nia na KoSZT k0rpo które będzie się tym chwalić na Instagramie. Jakbym był twoim szefem to bym skisnal pod stołem bo uważam tak samo i dał Ci "reprymendę". Tak na prawdę wszystko by się rozbijało o to jak poszedłeś się haeruwy bo ona robiła
itsoverfor_chlop - @thruster: koleś z awatarem ze swetra Kononowicza opisuje melodram...

źródło: Screenshot_2023-05-31-00-02-03-97_be80aec1db9a2b53c9d399db0c602181

Pobierz
@Krystaliczna1: Jadą bo koleś nie potrafi kulturalnie odmówić. Wystarczyło powiedzieć że nie może przyjść tego dnia bo ma zobowiązania rodzinne czy coś takiego.
@thruster Nie słuchaj, że Nagana zasłużona, zgodnie z Art. 108. § 1. Kodeksu Pracy, nagany za takie coś dostać nie można, możesz skarżyć.
"Za nieprzestrzeganie przez pracownika ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy, przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów
przeciwpożarowych, a także przyjętego sposobu potwierdzania przybycia i obecności
w pracy oraz usprawiedliwiania nieobecności w pracy, pracodawca może stosować:
1) karę upomnienia;
2) karę nagany."