Wpis z mikrobloga

Znacie polską markę Accent? Mają w ofercie bardzo ciekawe modele graveli i CXów. Pytanie czy macie jakieś doświadczenia z tą marką? W 2017 czytałem coś o pękających ramach. Czy coś się zmieniło? Możecie polecić, a może wręcz przeciwnie?

#pytaniedoeksperta #gravel #rower #pytanie #rowery #gliwice

Accent team

Velo sp. z o.o.

ul.Pszczyńska 305,

44-100 Gliwice (PL)
tomosano - Znacie polską markę Accent? Mają w ofercie bardzo ciekawe modele graveli i...

źródło: 2022_Accent_bikes_CX-One_Carbon_Team_Force%2520%281%29

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@tomosano: @PanWitold nie znam się, ale obserwuję od dawna ramy na olx i widziałem pojedyncze oferty Feral, Freak i Peak (x2) gdzie sprzedający pisali, że to nówki po wymianie i kupili inną w międzyczasie. Ale to na przestrzeni 2 lat, więc statystycznie mało istotne.

I wołam @guru8 bo poskładał jakiegoś przełaja
  • Odpowiedz
@tomosano: ja to tylko akcesoria od nich i koła do ostrego miałem na obręczach Roadrunner i byłem zadowolony. Zupełnie nie kojarzę aby ktoś miał kiedykolwiek od nich rower cały.
  • Odpowiedz
@tomosano: Długodystansowo się nie mogę wypowiedzieć, bo ledwo ma najechane 500 kilometrów, ale na razie jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Geo agresywne, ale mi odpowiada. Ujeżdżam go jako szosę i gravela i w sumie na szosówkach też dobrze idzie, pomimo braku aero.
Sama rama jest dobrze znana w środowisku cx, bo sporo osób się na niej ściga, no i raczej chwalą sobie.
Co do pękania, nie
  • Odpowiedz