Wpis z mikrobloga

https://natemat.pl/489701,najbardziej-pozadana-cecha-u-wspolczesnego-mezczyzny-chodzi-na-terapie

No i co @Pozytywny_gosc i reszta czarnopigułkowej bandy? Nadal będziecie twierdzić że liczy się tylko wygląd i wzrost i hejtować terapie? Kiedy byliście ostatni raz u psychologa? Nadal uważacie że wszyscy dookoła są źli i z wami jest wszystko w porządku? xD

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #redpill #zwiazki
  • 21
@Oskar_STS: A jak chodzę od lat i mam posortowane w głowie elegancko, przerobione traumy, wyleczone fobie a jestem 25lvl incelem i jakoś żadna kobieta nie dała mi nawet szansy? Nie wiem, choć się domyślam, że ma to coś wspólnego ze zbyt przeciętną mordą i niezbyt wysokim wzrostem. Widząc przykłady ułomów na terapiach grupowych gdzie mentalnie mają co najmniej 10lat pracy nad sobą i wydaje się powini incelować jako chodzące red flagi
@tenconiemusialnicrobic

Co mnje miało zaboleć? xD Twój podjazd niczym wyzywanie kogoś z piaskownicy? Ktoś kto mnie nie zna chce mnie oceniać pisząc o mnie głupoty. Nie ma w tym większego sensu a próbując udzielać się w dyskusji trzeba robić to na temat. Następnym razem wypadasz z dyskusji zielonka
@RyouNarushima

Akurat z ta która byłem była 6/10 ale tak miała osobowość borderline i inne zaburzenia

Jakiś czas temu chodziłem ale obecnie nie jest mi potrzebna. Ale nie wykluczam ze w przyszłości się wybiore
@The_Rozpylacz: ja wysrałem 3,5k, też nic z tego nie mam. Już się kapnąłem dawno. Wchodzę na blackpill pośmiać się z logiki różowych ale takie trolle jak Ty nie są śmieszne. Wiem, że jesteś facetem, bo multi to na 100%. Standardowy cykl trolla tagu Ci przewiduje - zakładasz konto, wstawiasz spam swoich triggerującyh wysrywów, za 3 dni- tydz znikasz.