Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chce się przekonać do #konfederacja to polecam bardzo kanał na YouTube "prosta ekonomia". Bardzo fajnie wyjaśnione dlaczego kapitalizm jest lepszy od socjalizmu. Nawet zachaczają o dobre strony anarcho-kapitalizmu. Na początek polecam wyjaśnienie dlaczego w usa jest taki problem z podobno prywatną służbą zdrowia-- https://m.youtube.com/watch?v=id82zs8BQyc . . . #polityka #ekonomia #mentzen #korwin
  • 29
@BadSebastian: >lewakoidalne XDD Spoko ok, ale z lewicą mi bardzo nie podrodze, bo proponują podobny zamordyzm co konfa tylko z innej strony. Natomiast co do moich urojeń, to są one raczej Sławka, który w hejtparku twierdził, że mu ten przepis nie przeszkadza i może zostać xD
Sławka, który w hejtparku twierdził, że mu ten przepis nie przeszkadza i może zostać xD


@Anon_daru: stwierdzil ze albo wywalamy wszystkie przepisy w tej kwestii i robimy wolnosc slowa na wzor amerykanski albo nie wywalamy zadnego bo dlaczego ty masz moc obrazac jego religie a on nie moze obrazac twoich zaimkow albo ciebie?

Wypowiadasz sie w tematach o ktorych nie masz pojecia srasz "faszyzmem" ktorego definicji nie znasz a teraz wychodzi
Sławka, który w hejtparku twierdził, że mu ten przepis nie przeszkadza i może zostać xD


@Anon_daru: stwierdzil ze albo wywalamy wszystkie przepisy w tej kwestii i robimy wolnosc slowa na wzor amerykanski albo nie wywalamy zadnego bo dlaczego ty masz moc obrazac jego religie a on nie moze obrazac twoich zaimkow albo ciebie?

Wypowiadasz sie w tematach o ktorych nie masz pojecia srasz "faszyzmem" ktorego definicji nie znasz a teraz wychodzi
dlaczego ty masz moc obrazac jego religie a on nie moze obrazac twoich zaimkow albo ciebie


@Bloodhorn: "Osobiście nie zamierzam zwlaczać przepisu zabraniającego obrazę uczuć religijnych" myślałem że wolnościowiec powinen o coś takiego jednak walczyć xD Ale jak to konfiarze, wybierają sobie tylko te wolnościowe postulaty, które im pasują.
Co to jakiś wyimaginowanych zaimków to nie sądze, aby w polskim prawie była kara za missgenderowanie (i dobrze).
@Bloodhorn: Przecież nigdzie nie napisałem, że inne partie są lepsze jak kucyki, różnią się jedynie kolorem i logiem. Nie musisz odpalać oblężonej twierdzy jak POboty, które każdego kto skrytykuje wielkiego cesarza Tuska wyzywają od Pisowców xD
@Bloodhorn: Bo mam do tego prawo? xD Poza tym, w Polsce jest dużo partii i równie dobrze mogę głosować na jakiś plankton złożony z dwóch libków i psa. Może i szanse na ich wejście do sejmu wynoszą 4,76%, ale przynajmniej mam czyste sumienie, że nie oddaje głosu na faszoli, albo socjalistów.