Wpis z mikrobloga

@WedkaKrillsona: PiS wprowadza swój własny odpowiednich rosyjskiego rozwiązania z "zachodnimi agentami". Kaczyński będzie pokazywał palcem na przedstawicieli opozycji, a komisja będzie przyklepywać, że dana osoba nie będzie mogła pełnić funkcji publicznych. Z pominięciem sądów, prokuratury, czy Trybunału Stanu. Ludzie do ten komisji praktycznie będą wybierani przez PiS i będzie to młot na opozycję, a nie faktycznie badanie rosyjskich wpływów.

Członkowie wchodzący w jej skład dostaną prawo np. do zwalniania z tajemnicy
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona: napisałeś "jak debilowi" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Spokojnie, żartowałem, nie mam cię za debila

A co do tego co napisałeś - to tym bardziej, ta ustawa mocno zmniejsza szanse na to, że władza się zmieni i dalej kasa z naszych podatków będzie marnowana na jałmużnę dla pasożytów, no chyba, że będzie tak jak napisałem - wtedy ani normalności ani pieniążków na bombelki
Kurde pszypau
  • Odpowiedz
@WedkaKrillsona: Art. 37 daje komisji prawo do stosowania różnych "środków zaradczych", w tym m.in. 10-letniego zakazu pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi.
Środki te są nakładane bezpośrednio przez komisję w formie decyzji administracyjnych i teoretycznie można odwołać się do sądu, ale wiesz jak to jest.
  • Odpowiedz