Wpis z mikrobloga

Miałem dzisiaj nie iść biegać, bo po ostatnim failu zarządziłem co najmniej 3 dni przerwy, ale jednak poszedłem. Posłuchałem rad mireczków i starałem się biec wolniej (ok. 7min/km) i tym razem udało się wykonać założony plan czyli 6x(3min bieg, 2 min marsz). Pod koniec troche nogi zaczęły boleć, ale i tak nie było to to co ostatnio. Także zadowolony jestem, oby tak dalej.

#bieganie #biegajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
GodComplex - Miałem dzisiaj nie iść biegać, bo po ostatnim failu zarządziłem co najmn...

źródło: IMG_2085

Pobierz
  • 7
@GodComplex: Jak widze jak gruby ledwo biegnie wolniej niz ja ide to żal mi go bo wiem, że pobiegnie kilka razy i odpusci. Żal mi go bo zrezygnuje, a nie bo ledwo biegnie. Bo nie ciało jest tutaj problemem, a character.
Poznałem prawdziwych przegrywów i widzialem, że ich przegrana siedzi głowie. Chociaz nie mam dla ciebie dużych nadziei to bądź świadom nad czym musisz pracować.

Pozdro miras, raportuj
@GodComplex: Brawo. Nie skupiaj się na tempie tylko bardziej na dystansie. i nie przesadzaj, bo nie wytrzymasz psychicznie lub nabawisz się kontuzji. Powoli do przodu, a ostatecznie będziesz zdziwiony jak szybko poszło. Jak masz w Garminie sugerowane treningi to z nich korzystaj - u mnie robią dobra robotę a zaczynałem w listopadzie od gorszej kondycji niż Twoja. Powodzenia!