Wpis z mikrobloga

Zrób ważące prawie pół kilo słuchawki z metalowymi zawiasami kosztujące prawie tysiaka, pełne baterii, procesorów, anten i innej elektroniki której nie powinno się z zasady marnować.

Pożałuj kawałka drutu za 2 złote żeby umocnić dodatkowo pałąk.

Oto przed państwem Philips #!$%@? L3. Pożył niecałe dwa miesiące. Pękł pod własnym ciężarem przy zdejmowaniu. Wewnątrz pałąka też jest metal ale to taka cienka blaszka która nie wspiera konstrukcji w żaden sposób, wszystko trzyma się na takich dwóch plastikowych pierdołach. To powinno być stalowe albo aluminiowe chociaż, do wuja wafla. Dlaczego superlux hd681 za jedną dziesiątą tej ceny może mieć prawdziwe druty i żyć 10 lat, a to gówno nie? Albo projektowała to jakaś kompletna ameba, albo mają się psuć, innej opcji nie widzę.

I nie jest to jedyny w tym roku sprzęt który mi się rozsypał po miesiącu. Ile mam wywalić na słuchawki żeby nie bać się że się rozlecą po przyniesieniu do domu? Ile można tą śrubę z postarzaniem produktu przykręcać? Może niech zaczną puste pudełka sprzedawać albo w ogóle brać pieniądze za nic, pożytek ten sam a chociaż śmieci mniej. Kupiłem dosłownie na jakieś pół roku, nawet tyle nie wytrzymały.

#philips #mediaexpert #sluchawki #badziewie #oszukujo #plannedobsolescence #elektrosmieci #zalesie
k.....i - Zrób ważące prawie pół kilo słuchawki z metalowymi zawiasami kosztujące pra...

źródło: gówno

Pobierz
  • 2
I nie jest to jedyny w tym roku sprzęt który mi się rozsypał po miesiącu. Ile mam wywalić na słuchawki żeby nie bać się że się rozlecą po przyniesieniu do domu?


@konto_multi: mam Audio-Technica W1000Z które po 5 latach wyglądają jak nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Atreyu: O, ładne. I właśnie są skonstruowane tak jak trzeba, dwa druty jednocześnie służące jako przewód, przetrwają wszystko. Tylko szkoda tego podłączać pod ten syf co mam, nie ma sensu kupować słuchawek za 4 kafle żeby podpinać to pod telefon czy brzęczącą płytę główną. ( ͡° ʖ̯ ͡°)