Wpis z mikrobloga

@Let_Me_2_Be: w pierwszą część grałem tylko chwilkę daaaawno temu więc ciężko mi ocenić.
Najbardziej w oczy rzucają się modele 3D i jazda karocą pomiędzy zdarzeniami ;)
Jeśli o mechaniki chodzi to się nie wypowiem bo nie pamiętam, walka nadal jest turowa, nadal zbiera się itemki, wciąż jest mechanika stresu.
Ogólnie czuć, że gra jest jeszcze nieskończona, czasem coś przytnie, nie ma combat loga, niektóre passywki wpływające na skille widać tylko w
@Meserole: Kapłankę proszę Pana to ja mam już rozwiniętą na full (tam na polach znoju ze świeczkami) do tego odblokowałem jej wszystkie skille ( ͡ ͜ʖ ͡)
Na ogół używam: Osąd, Łaska Boża, obie Konsekracje i Boskie pocieszenie, chociaż na początkowych mapach zamiast obu Konsekracji lepiej sprawdza się Oświecenie i Posługa.
Ścieżki postaci nie zmieniam, używam podstawowej.
No i w pierwszej gospodzie zawsze kupuję noob-item Jaśniejący
@Dwudziestydrugi: też gram z noob itemem za każdym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kapłanka widzę że ma potencjał w takim razie ale mi nie podeszła szczerze mówiąc a Trędowaty ma chyba największy damage w całej grze tym swoim podstawowym skillem raz udało mi się zadać 36dmg o.O
@Dwudziestydrugi: Ogólnie najlepiej, jak się zaczyna pierwszy raz grać w DD2, wykoksać na maksa Zbrojnego, Oprycha i Badaczkę Zarazy, bo oni mogą działać praktycznie z każdą inną postacią.

Co to noob itema to trochę nawet nie ma żadnego głębszego sensu nie używać tego, bo to czysty bonus bez żadnych negatywów, jak na przykład gra wyzywa cię od leszczy, jak to jest w takim Doomie czy Wolfensteinie kiedy się wybiera łatwiejszy poziom
zie, jak sobie odblokujesz świecami te świecidełko, dropi taki śmieszny bibelot, który sprawia, że zamiast tokena ślepoty dostaje się token ataku. Jak to się założy na takiego Trędowatego to wiesz... :)


@ChochlikLucek: za kazdym razem on leci?