Wpis z mikrobloga

Tak, dźwięk po BT brzmi doskonale.


@norbert108: ale chyba nie aż tak :) rozumiem zmianę z dousznych cebulek na nauszne bo sam 4 lata temu jej dokonałem i różnica jest doskonała ale raczej to nie taka jakość by w jakieś audiofilskie formaty muzyki iść
@mitchumi: imo wszystko zależy od używanego kodeka BT. Na takim aptX człowiek raczej nie zauważy różnicy między MP3 320 kbps a FLAC. Ale kiedy zacznie się używać LDAC, to FLAC już robi różnicę. Przynajmniej na WH1000XM3.
@Szyszkalogin To ciekawi mnie, co powiesz jak w końcu posłuchasz czegoś referencyjnego, bo Meze Classics i Neo to po prostu tym basem nieco nawalają i są ogólnie lekko przez to zmulone. Życie jakieś w nich jest, ale przykryte grubym kocem z basu. Ja się na nich ogólnie zawiodłem dźwiękowo, a wyglądem już w tym momencie niczego nie nadrobią.
@Szyszkalogin: ja wole bardziej analityczne beyerdynamic dt990pro (treble łagodnieją po zużyciu się padów, serio) +,mojo chord (jedynka, delikatnie ociepla treble) i moim zdaniem to mistrzowskie combo, level wyżej to już chyba sennheiser hd800s + wzmacniacz lampowy (np pathos aurium) + dac (np chord qutest) + eq do podbicia basów (np schiit lokius) ale to już jest wydatek rzędu 20k
@pywc: w miarę zużywania się pady lepiej dopasowują się do kształtu głowy co skutkuje mocniejszym basem, trochę to balansuje peak przy 9-10khz, ale myślę, że największy wpływ ma po prostu przyzwyczajenie. Jak wracam do dt770 po dłuższej zmianie to zawsze potrzebuję chwili żeby się na nowo oswoić mimo że pady się nowsze nie robią ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mimo to uwielbiam je. Słuchałem dziesiątki modeli słuchawek od