Wpis z mikrobloga

Czy ktoś oprócz mnie też czuje się zażenowany kiedy ludzie składają mu życzenia urodzinowe?

Średnio to lubię, właśnie szykuję się psychicznie, bo dzisiaj jest ten dzień.

Jednak plusy od Was z przyjemnością przyjmę ;-) Powiedzmy tak w #!$%@? tych plusów, no tak z 22 (bo tyle dziś kończę).

#urodziny #pytanie #uczucia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nenciak: Urodziny w walentynki? Jak słodko :) W moim przypadku wiem, że większość jest szczera bo mam dużo kolegów i koleżanek, przyjaciół z którymi dobrze trzymam, wątpię aby musieli udawać . Najważniejsza są życzenia od najbliższych osób, reszta mnie nie obchodzi czy jest szczera czy nie :P
  • Odpowiedz
@Islam: Nie wiem, czy jest słodko, kiedy jest się singlem i ma urodziny w najbardziej romantyczny dzień w roku, kiedy wszystko i wszyscy przypominają Ci o tym, że dziś jest dzień zakochanych :p Na szczęście od jakiegoś czasu nie mam z tym już problemu.
  • Odpowiedz
@Nenciak: Każdy dzień może być romantyczny nie tylko ten jeden w roku, po co się tak ograniczać :P Porozglądaj się na wykopie, tutaj jest tyle wykształconych, mądrych, inteligentnych, przystojnych facetów, może znajdziesz coś dla siebie ;-) Pewnie już nie jeden do Ciebie pisał :) Na początku piszesz o singlu, później że już nie masz z tym problemu. Nie bierzesz już tego do siebie czy już nie jesteś singlem? ;)
  • Odpowiedz
@Islam: Moja sytuacja jest trochę trudna do opisania i nie chcę też tego wyciągać tutaj. A w tym roku w Walentynki będę się uczyć na kolokwium z historii GB :p
  • Odpowiedz
@Nenciak: aa to wszystko wyjaśnia. Jak uważasz, nie wszyscy muszą wiedzieć. Walentynki z drugą połówką ;P Ja na szczęście sesje zamknąłem zanim się zaczęła. Studiujesz historię? Lubię historię.
  • Odpowiedz
@Islam: Studiuję filologię angielską, więc mam też historię, literaturę, tego typu przedmioty. Jeżeli studiowałabym historię, to by mnie irytowało mówienie o czasach prehistorii oraz standardowo - Mezopotamia ;d Za to kochałabym wykłady o II wojnie światowej.
  • Odpowiedz
@Nenciak: No ja obrałem zupełnie inny kierunek edukacji. Jeśli chodzi o historię to akurat XX wiek jest najciekawszy, a II wojna światowa jeszcze ciekawsza, od dziecka oglądam dokumenty i czytam na ten temat ;p
  • Odpowiedz
@Nenciak: a to my aż tak hardokorowo nie pojechaliśmy.

Bardziej u nas skupiała się na tym co można gdzie zobaczyć, co to jest za miejsce, z czego słynie, co możesz powiedzieć o, itd.. Raczej bez historii i podziału na okresy. Może w przyszłym semestrze nas to czeka?
  • Odpowiedz