Wpis z mikrobloga

Czy ktoś oprócz mnie też czuje się zażenowany kiedy ludzie składają mu życzenia urodzinowe?

Średnio to lubię, właśnie szykuję się psychicznie, bo dzisiaj jest ten dzień.

Jednak plusy od Was z przyjemnością przyjmę ;-) Powiedzmy tak w #!$%@? tych plusów, no tak z 22 (bo tyle dziś kończę).

#urodziny #pytanie #uczucia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

historii GB


@Nenciak: jak jesteś w temacie, to się zapytam, czy znasz jakieś ciekaw książki, które pokazują historię wysp. Nie mam na myśli kilku książek, które zebrane razem bardzo dokładnie będą opisywać historię GB, raczej mam na myśli coś co będzie zawarte w jednej pozycji?

Wolałbym aby to było po polsku, ale od biedy może być w angielskim, byle było dostępne w PL.
  • Odpowiedz
@flager: My korzystamy z takich książek: David McDowall An ilustrated history of Britain oraz, jeśli by Cię to interesowało także, Bryn O'Callaghan, An ilustrated history of the USA. Obie do pobrania w Internecie, u nas ktoś na grupie wrzucił.
  • Odpowiedz
@Islam: no bylem ostatnio na urodzinach to solenizant sam sobie spiewal :D hehehe chyba aby zbić tę żenadę ktora mu towaryszywa ;p - ja tez czuje zazenowanie, ale kiedys tego nie mialem dziwne :|
  • Odpowiedz
@flager: Mogę spytać, skąd takie zainteresowanie? Wiesz, jak tak czytam, to ten angielski nie jest jakiś bardzo trudny dla mnie, więc Ty sobie na pewno poradzisz. Niektóre słówka w tłumaczu i można czytać :) Jeśli chcesz czegoś po polsku, to mogę dla Ciebie zapytać eksperta o opinię ;)
  • Odpowiedz
@payner: Też czasem sobie śpiewam, głównie dlatego, że nie ma co robić, jak wszyscy tak stoją i śpiewają ;d Albo myślę o pierdołach, zupełnie niezwiązanych z tym, co się tam akurat dzieje, albo też sobie śpiewam właśnie.
  • Odpowiedz
@Nenciak: historia wysp jest dla mnie interesująca przez ich zmienność: Piktowie, Celtowie, Brytowie, Rzymianie, Anglowie i Sasi, Normanowie.

Czy w tej pozycji, którą poleciłaś znajdę informacje o tych nacjach?
  • Odpowiedz
@Islam: Najlepszego! :) Ja tez mam dzis urodziny, do tej pory pamietaly 2 osoby... ;) Jak sie nie ma daty urodzenia podanej w social media to w dniu urodzin mozna sie dowiedziec kto tak naprawde o tym pamieta.
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: Nie tylko babcia, już sprawdzałem. Moim zdaniem ludzie nie pamiętają co jedli tydzień temu na śniadanie, więc nie muszą pamiętać każdej daty urodzin. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ja akurat pamiętam bardzo dużo dat, ale nie każdy tak musi.

@martusiek: Dziękuję Marto :)

@chomikagresor: Wszystkiego najlepszego! Trochę spóźnione, bo zabalowałem :P No niestety tak już jest, nie każdy ma dobrą pamięć ;p @
  • Odpowiedz