Wpis z mikrobloga

@kerdian: skoro na wkład nie uzbierałeś to pewnie i podatków dużo nie płacisz. Na podatkach to traci Messi czy Verstappen, a Tobie miesięcznie to niewiele zmieni. Za 200zł miesięcznie nie uzbierasz nagle na wkład, może zakupy dwa razy zrobisz w Carrefourze a nie Biedronce i to byłoby na tyle.
Czy jak jestem za późno urodzony na kredyt 2% bo jeszcze nie miałem szansy uzbierać wkładu własnego


@kerdian: Kredyty w programie Bezpieczny Kredyt 2% będą udzielane również z gwarancją wkładu własnego.
@kerdian nie przejmuj się, tej dopłaty prawie nikt nie dostanie a za rok to zlikwidują, a ceny będą nadal rosnąć i za parę lat jak się nie weźmiesz do roboty i oszczędzania to nie będzie Cie stać tak samo jak teraz
Czy jak jestem za późno urodzony na kredyt 2% bo jeszcze nie miałem szansy uzbierać wkładu własnego


@kerdian: możesz wziąć korzystając z rządowego programu gwarancji wkładu (kredyt bez wkładu de facto). Ja mam wkład a będę z tego korzystał tak czy siak, bo to najtańszy pieniądz w historii który dostanę na zajebistych warunkach.
@kerdian: Ceny poszły w górę jak by już ten kredyt był. Przed chwilą patrzałem czemu się ludzie się pytają na Facebooku o mieszkanie na wynajem i to co zobaczyłem trochę mnie przeraża. Jeszcze minimalna nie wzrosła do 4k, a najtańsze mieszkanie na wynajem w Polsce powiatowej to 2,2k innego wyboru nie ma. Jak byś chciał kupić to jest kilka po 380-550k