Wpis z mikrobloga

Helldivers 2 obok alan wake 2 i teardown, to giereczka w ktora bardzo chetnie bym zagral. Na pewno klepne pare misyjek w pierwsza czesc, zeby przypomniec sobie jak to jest byc starship troopersem.
#gry #przegryw #ps5
Vigorowicz - Helldivers 2 obok alan wake 2 i teardown, to giereczka w ktora bardzo ch...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vigorowicz: Do Alana Wake'a nie mam wcale sentymentu, ale jako że lubię Maxa Payne'a i Control bardzo mi się podobał, to miałem go na celowniku. Niestety w związku z decyzją o braku wersji pudełkowej nie dam na to złamanego grosza. Jedyna opcja, że w to zagram, to jak dadzą do najtańszego abonamentu. Nawet w promce za 50 PLN nie dam im zarobić za taką akcję.
  • Odpowiedz
  • 1
@sm_m: ja prawdopodobnie nie bede musial brac alana wake 2 na premiere ale jak opinie beda wyjatkowo dobre to moze sie to zmieni. szanuje remedy ale decyzja, zeby puscic nowa gierke tylko w cyfrze jest zaskakujaca. niech sobie cyfraki beda coraz bardziej popularne ale fizyczne wersje, szczegolnie wiekszych gierek, powinny byc dostepne, zeby miec wybor. remedy odebralo wybor i to jest dziwne.
  • Odpowiedz