Wpis z mikrobloga

Skoro już Sony nawet daje d--y na linii gier dla jednego gracza to ja nie mam pytań. Z PlayStation Studios zapowiedziano jakieś generyczne g---o z ziomalskimi klimatami w coopie, jakąś pstrokatą strzelankę od bungie która nie wiadomo czym jest, też pewnie jakiś multi syf, żołnierze w kosmosie w coopie i Spider man o którym już dawno wiadomo xD

Do tego Anal Lake tylko w digitalu, czyli zaczynamy dupczyć klientów, aż miło i nic nam nie zrobicie. (Sama gra kosztuje 213 zł w ps store co jest w sumie spoko ceną i trochę mi to łagodzi rozczarowanie, ale wciąż nie popieram tej praktyki)

Z tego wszystkiego to tylko Dragons Dogma 2 spowodowała, że serduszko szybciej zabiło. Przez resztę pokazu miałem w głowie mem z obrazka xD Jeszcze Phantom blade 0 spoko

Po 2 latach ciszy wyskakują z tym czymś. Gdzie nawet nie wiadomo co dostaniemy od Sony w 2024 z AAA. Pewnie znowu jedną gierkę która będzie sequelem jak w tym roku ¯\(ツ)/¯ Czyli prawie 4 lata po premierze na PS5 wyszła jedno nowe IP czyli Returnal.

#playstation #ps5 #gry

A i wbrew większości opinii podoba mi się ten gadżet do streamowania gierek z ps5. Cena pewnie tyle co Switcha znając Sony i ich pad za 1200 zł
KiedysMialemFejm - Skoro już Sony nawet daje d--y na linii gier dla jednego gracza to...

źródło: comment_165584148140AzznfMXy69M5X2KtXBaC

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EndThis: Akurat to, że Spider man goty to raczej nie będzie wątpliwości bo gameplay jest zajebisty jak to u Insomniac ale w sumie w tym roku oprócz rimejków za wiele nie wyszło( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam pokaz mnie rozczarował bo miała być przyszłość PS 5, a nie pokazali nic
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: zastanawiałem się nad kupnem ps5 w tym roku, ale poczekam jeszcze. Dla jednego Spiderman nie warto, wolę pograć sobie na PS4 a wcaiaz mam sporo do ogarnia. Mega zawiodł mnie ten pokaz
  • Odpowiedz