Wpis z mikrobloga

koleżanka z pracy ma wzrost 167 i rozmiar buta 36, a ja jestem nieproporcjonalną kreaturą, co ma wzrost 162 i rozmiar buta 38

gdyby się dało pomniejszyć stopę, to bym chętnie sobie ucięła kawałek, bo mam z tego powodu kompleksy

#zalesie #rozowepaski #samotnosc

  • 16
  • Odpowiedz
@Zoyav: To nie wiem,może kup se za małe buty.Będziesz kulić palce ale będziesz miała rozmiar 36 jak koleżanka.Twoje cierpienie jest warte by mieć to co ona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Xnobodyx 38 to rozmiar dla lasek powyżej 170 cm, póki co noszę tylko sneakersy na dużych platformach, że mam w nich 168 cm i wtedy jakoś mniej się te kajaki rzucają w oczy
  • Odpowiedz
@Zoyav: gówno widać. Ty to widzisz i masz kompleks i te 2cm rosną w twoich oczach do jakichś 10. Nikt nie daje #!$%@? o to czy masz 36, 38 czy 40 buta. Poza tym zawsze można wybierać fason który wygląda na "mniejszy" albo mieć w dupie
  • Odpowiedz
@Zoyav: mam 170 cm i rozmiar buta 40 i nie widzę w tym problemu. Moja mama jest znacznie niższa od Ciebie i ma 38, też nie widzę problemu. Chyba sama sobie wmówiłaś, że to coś złego, a to zupełnie normalny rozmiar stopy...
  • Odpowiedz