Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: @MirkobIog tak, tylko zazwyczaj takie Janusze po 40 są bez sił witalnych i spracowane, dla których jedyna przyjemnością jest położenie się na łóżko lub picie piwa

Bo bez odpowiedniego przygotowania przyjmowali duże ciężary
@brednyk: Jakbyś 8 godzin czy więcej #!$%@?ł jak beduin to już widzę hak ochoczo bys szedł biegać maratony xD .. ja mam 32 robie jako fizol, ćwiczę od dziecka i sam myślę by tym nie #!$%@? i nie położyć się na tą kanapę z piwem
@XYZ91: +1 byczq. Największe kozaki w szkole to byli chłopaki ze wsi, którzy rano robili obrządek. Jak wyskakiwał do nich jakiś kozaczek z osiedla to 1v1 bez podjazdu, w kilku musieli cwaniaki atakować.
@AdamKarolczak02137: Mlode chłopaki tu piszą, zresztą ja nie muszę czytać tagu, żeby widzieć jqk ludzie robią siady czy ciągi np. A Ty piszesz, że janusze źle coś podnoszą w robocie jak taki typ ma więcej pojęcia ni takie typki na siłowniach bo robia całe życie, a nie zawsze da się c os dźwignąć w dobrej pozycji bo nie ma czasu, dojścia itp. W przeciwieństwie do skloqni gdzie masz czas i możliwości