Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę wszystkich użytkowników którzy mają znajomych ukraińców o przekazanie im informacji że w Polsce według prawa o ruchu drogowym
"Art. 13. o ruchu drog."
Zasady przechodzenia przez jezdnię, drogę dla rowerów lub torowisko
1a Pieszy znajdujący się na przejściu dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem. Pieszy wchodzący na przejście dla pieszych ma pierwszeństwo przed pojazdem, z wyłączeniem tramwaju.

Niestety to co wyprawiają ukraińcy na polskich drogach prowadzi do dużej ilości wypadków, sam prawie zostałem potrącony w weekend przez ukraińca który nie zna panujących w Polsce przepisów.

#polska #ukraina
  • 13
@thruster: "Niestety to co wyprawiają ukraińcy na polskich drogach prowadzi do dużej ilości wypadków, sam prawie zostałem potrącony w weekend przez ukraińca który nie zna panujących w Polsce przepisów."

Bo jak wiadomo przed wojną nie było wariatów na drodze. Potrąconych ludzi na przejściach. I ogólnie #!$%@?, szybko ale bezpiecznie.

Przy okazji, można śmiało powiedzieć że i nasi Polscy kierowcy zapomnieli o panujących przepisach.

Ale co my tu tłumaczymy chłopowi co miesiąc
Niestety to co wyprawiają ukraińcy na polskich drogach prowadzi do dużej ilości wypadków, sam prawie zostałem potrącony w weekend przez ukraińca który nie zna panujących w Polsce przepisów.


@thruster: Kłamiesz. Oficjalne statystyki mówią co innego.