Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Miraski,
ponawiam pytanie, dziś cena promocyjna: nie chce ktoś odkurzacza Xiaomi Mop 2 Ultra ze stacją do automatycznego opróżniania i ładowania oraz mopem?

Odkurzacz Xiaomi Vacuum Mop 2 Ultra oraz oryginalna stacja automatycznie opróżniająca i ładująca, która pozwala na wymianę worka raz na miesiąc a nie po każdy czyszczeniu jak ma to miejsce bez stacji.

Z oryginalnej polskiej dystrybucji, kupiony w sklepie Media Expert 1 kwietnia 2022 roku, załączam paragon.

Stan bardzo dobry: odkurzacz w pełni sprawny. Posiada drobne ryski i otarcia od czyszczenia go i od samej pracy, nie da się ich uniknąć. Nie są widoczne z odległości metra.

W zestawie:
- odkurzacz Xiaomi Vacuum Mop 2 Ultra
- oryginalna stacja ładująca Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Auto Empty station
- oryginalna przystawka mopująca z szmatką
- oryginalne kable ładujące
- oryginalna ładowarka, której można używać jeśli nie chce się korzystać ze stacji automatycznie oprozniajcej
- pojemnik na nieczystości używany ze stacją oraz drugi pojemnik którego można używać jeśli nie korzysta się ze stacji
- dwie dodatkowe szczotki (jedna jest przy odkurzaczu, czyli łącznie 3).
- dodatkowy wałek (jeden jest przy odkurzaczu
- dodatkowy nowy filtr (jeden założony
- 8 dodatkowych worków do stacji automatycznie opróżniającej.
- instrukcje
- kartony oryginalne

W Szczecinie możliwy odbiór osobisty koło Kaskady. W przypadku zakupu z wysyłką zostanie wysłany w dwóch paczkach.

Współpracuje z aplikacją Xiaomi Home w wersji polskiej, z regionem polskim: nie trzeba nic kombinować z żadnymi ustawieniami regionalnymi jak w przypadku zakupu z Chin.

Wszystko w pełni sprawne.

U nas nosił zaszczytne imię Janusz, sprzedajemy gdyż w codziennej pracy zastąpił go Alfred (nowszy model).

https://www.olx.pl/d/oferta/odkurzacz-xiaomi-vacuum-mop-2-ultra-stacja-oprozniajaca-worki-CID99-IDUFZIk.html

Na hasło wypok 25 zł zniżki.

#xiaomi #xiaomilepsze #szczecin #odkurzacz #mieszkanie #sprzatanie #rozowepaski #rozowypasek #sprzedam #olx
s.....i - Mirabelki i Miraski,
ponawiam pytanie, dziś cena promocyjna: nie chce ktoś ...

źródło: 5938cccdb2c195f531007bbbcfaf867990ad307f137e542f89c0c476976488f3

Pobierz
  • 25
@suslogon-szczecinski nie jestem zainteresowany kupnem, bo niestety nurt mój budżet, ale ogólnie zastanawiałem się kiedyś nad takim robotem sprzątającym tylko mam wątpliwości czy to się sprawdza. możesz opisać wrażenia jak się to sprawdza? daje radę zbierać bród z narożników? nie zdarzają się jakieś aukcje że gdzieś najedzie na jakieś kabel czy coś i się zablokuje? ogólnie prócz tego korzystasz z normalnego odkurzacza raz na jakiś czas żeby porządnie chatę ogarnąć czy w
@krucjan: mamy drugi odkurzacz ręczny, ale w zasadzie z niego korzystamy tylko do odkurzania łóżka / mebli z sierści zwierząt i podniesionych miejsc gdzie automat wjechać nie może. Szczotka wymiatająca tego automatycznego elegancko wszędzie wjeżdża. Co do kabli to tak: trzeba zabezpieczyć bo lubi sobie wciągnąć. O ile grubsze kable typu zasilające itp. nie są problemem to wciągnięty kabel USB często nadaje się już tylko do wyrzucenia. Mop tego czarnego, który
@krucjan: moja dziewczyna miała Xiaomi Lite czy jakoś tak. Jeśli chodzi o sierść, kurz i wpychanie się w rogi to też był okay, ale już np. właśnie nie wracał w miejsce gdzie nie mógł wjechać bo ktoś przechodził akurat jak jechał. Z innymi styczności niestety nie miałem.
@krucjan: Bierz. Takie roboty są zajebiste. Odkąd mam Viomi v2 to klasyczny odkurzacz wyciągam może raz na pół roku.

Ustawiasz sobie harmonogram na pracę o 13:00 kiedy nie ma cię w domu i nawet nie zauważasz, że pracuje codziennie w pocie zderzaka byś żył w czystym lokum.

Kable i skarpetki trzeba jednak zabrać mu z drogi, żeby się nie zablokował. Pokonuje też uskoki maks. 2,5 cm.
@Tytanowy_Lucjan ja to bardziej myślałem po czymś z allegro za 300 zł, taksówkarzy niestety nie stać na roboty za 1k. i właśnie się boje ze taki tani robot to będzie nic nie warty i i tak będę za nim latał z odkurzaczem
@krucjan: No i masz rację. Tanie to będzie gówno. Pomyśl o tym jako o inwestycji długookresowej. Jak podzielisz te 1200 zł (a tyle np. kosztuje obecnie viomi v5, które niedawno kupiłem siostrze) na 4 czy 5 lat to wyjdzie 20 zł miesięcznie. Mniej niz jeden kebab odjęty sobie od ust ( ͡ ͜ʖ ͡)

Możesz też założyć sobie nowe konto na picodi i jak kupisz przez
@krucjan: To sobie weź na darmowe raty zero na allegro albo... rzuć to taxi i zmień robotę na lepiej płatną. ¯\(ツ)/¯

Nigdy nie zrozumiem jak można żyć bez żadnych oszczędności i być w dupie jak ząb zaboli albo buty się rozwalą.( _)

Jest nawet powiedzenie, że "biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy" czy jakoś tak, bo jak się taniocha zepsuje to nie będzie kasy na drugą, więc
@Tytanowy_Lucjan mordo ale co za różnica czy na raty i tak musisz płacić te pieniądze. i nie rozmawiamy tu o oszczędnościach tylko o konsumpcji. poduszka finansowa nie jest po to, żeby odkurzacze sobie za nią kupować. są różne wydatki i różne priorytety, kupię odkurzacz to nie kupię czegoś innego, choćbym go wziął na 1000 rat. także ktoś zarabiając 15k miesięczne może stwierdzić, że go nie stać na taki odkurzacz. nie znasz jego
@krucjan: No jeżeli czyimś budżetem potrafi zachwiać wydatek ok. 1000 zł (niezależnie od zarobków) no to coś tu mocno jest nie tak z jego finansami albo ma problem z kupowaniem czegoś przydatnego dla siebie, bo wszystko uznaje błędnie za niepotrzebną konsumpcję na pokaz.

W rzeczy, które dają większy komfort i są używane latami warto jednak poduszkę naruszyć i wydać na raz te 1200 zł niż wkurzać się na gówno za 300
@Tytanowy_Lucjan jest też opcja nie kupić ani takiego ani takiego; cieszę się, że dla ciebie wydatek 1000 zł to jest niezauważalna drobnostka do kupienia lekką ręką, jednak byłbym powściągliwy w wydawaniu osadów i ocenianiu innych, zbędna arogancja z twojej strony.
mieszasz też pojęcia, już ci wyjaśniłem wyżej, to że kogoś na coś nie stać nie znaczy jednocześnie, że ten wydatek musi zachwiać budżet.
Można mieć 50k w banku i wciąż stwierdzić, że
@krucjan: Jeżeli jest to wolne 50k i nie jest przeznaczone na jakieś zabezpieczenie czy inny cel inwestycyjny tylko leży i czeka to podaj jeden sensowny argument dlaczego nie dać ułamka tej kwoty na polepszenie swojego standardu życia tylko dalej chomikować? Serio jestem ciekawy twojego podejścia do finansów. Nie obrażam cię tylko wydaje mi się nielogiczne żałowanie sobie odjęcia z budżetu np. 200 zł miesięcznie przez pół roku na ułatwienie życia kiedy
@Tytanowy_Lucjan ktoś może wyceniać inaczej takie ułatwienia życia jak ty, za to inne może cenić dużo bardziej, a nie każdy niewydany pieniądz jest "wolnym" pieniądzem. ludzie mają różne cele i priorytety. wychodzisz na ignoranta nie rozumiejąc tego.

dla mnie osobiście szkoda jest wydać 1,2k na robota sprzątającego, jest wiele rzeczy w tej cenie które są dla mnie warte więcej niż to że nie będę ewentualnie musiał raz na jakiś czas odkurzaczem mieszkania