Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Miraski,
ponawiam pytanie, dziś cena promocyjna: nie chce ktoś odkurzacza Xiaomi Mop 2 Ultra ze stacją do automatycznego opróżniania i ładowania oraz mopem?

Odkurzacz Xiaomi Vacuum Mop 2 Ultra oraz oryginalna stacja automatycznie opróżniająca i ładująca, która pozwala na wymianę worka raz na miesiąc a nie po każdy czyszczeniu jak ma to miejsce bez stacji.

Z oryginalnej polskiej dystrybucji, kupiony w sklepie Media Expert 1 kwietnia 2022 roku, załączam paragon.

Stan bardzo dobry: odkurzacz w pełni sprawny. Posiada drobne ryski i otarcia od czyszczenia go i od samej pracy, nie da się ich uniknąć. Nie są widoczne z odległości metra.

W zestawie:
- odkurzacz Xiaomi Vacuum Mop 2 Ultra
- oryginalna stacja ładująca Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Auto Empty station
- oryginalna przystawka mopująca z szmatką
- oryginalne kable ładujące
- oryginalna ładowarka, której można używać jeśli nie chce się korzystać ze stacji automatycznie oprozniajcej
- pojemnik na nieczystości używany ze stacją oraz drugi pojemnik którego można używać jeśli nie korzysta się ze stacji
- dwie dodatkowe szczotki (jedna jest przy odkurzaczu, czyli łącznie 3).
- dodatkowy wałek (jeden jest przy odkurzaczu
- dodatkowy nowy filtr (jeden założony
- 8 dodatkowych worków do stacji automatycznie opróżniającej.
- instrukcje
- kartony oryginalne

W Szczecinie możliwy odbiór osobisty koło Kaskady. W przypadku zakupu z wysyłką zostanie wysłany w dwóch paczkach.

Współpracuje z aplikacją Xiaomi Home w wersji polskiej, z regionem polskim: nie trzeba nic kombinować z żadnymi ustawieniami regionalnymi jak w przypadku zakupu z Chin.

Wszystko w pełni sprawne.

U nas nosił zaszczytne imię Janusz, sprzedajemy gdyż w codziennej pracy zastąpił go Alfred (nowszy model).

https://www.olx.pl/d/oferta/odkurzacz-xiaomi-vacuum-mop-2-ultra-stacja-oprozniajaca-worki-CID99-IDUFZIk.html

Na hasło wypok 25 zł zniżki.

#xiaomi #xiaomilepsze #szczecin #odkurzacz #mieszkanie #sprzatanie #rozowepaski #rozowypasek #sprzedam #olx
Pobierz
źródło: 5938cccdb2c195f531007bbbcfaf867990ad307f137e542f89c0c476976488f3
  • 25
@krucjan: Tylko że ja bym musiał poczuć jakąś potrzebę braku by zacząć myśleć o jej wypełnieniu tak jak ty w przypadku sprzątania. Skoro o tym myślisz to ci to przeszkadza. Oczywiście, że znajdziesz mi też setki wskazówek do ulepszenia mojego życia, ale ja nie powiem wtedy, że mnie nie stać tylko, że tego w tym momencie nie potrzebuję.

Np. nie mamy zmywarki i lecimy ręcznie te parę kubków i talerzy, bo
@krucjan: Nie mam długów, nie mam planów inwestycyjnych w oczekiwaniu na jakąś okazję biznesową, mam WOLNE oszczędności = stać mnie.

Jak inaczej można to rozumieć?

Do grobu nikt kasy nie zabierze, więc jeżeli leży odłogiem i nie ma dla niej konkretnego przeznaczenia to dlaczego nie wydać jej drobnego ułamka na poprawienie sobie komfortu życia po samodzielnym zauważeniu braku tego komfortu?

A nawet jak ktoś ma niewielkie oszczędności to 120 zł miesięcznie
via Android
  • 0
@Tytanowy_Lucjan nie wiem mordo, nie chce mi się dalej tego roztrząsać. sprawa jest prosta, tak mam gotówkę, żeby kupić taki odkurzacz, nie, nie zachwieje taki zakup nimi finansami, że umrę jak nie ząb rozbili. tak jest to dla mnie wciąż duży wydatek.
normalne spytałem gościa o jego opinie i napisałem, że rozważałem zakup robota sprzątającego. ty Bóg wie czemu snuje z tego jakieś wywody, że jak rozważałem to już muszę kupić, jak
@krucjan: Bo nie podajesz od razu pełnej sytuacji tylko piszesz "nie stać mnie". Jak tłumaczę sam sobie, że ciężko mi w to uwierzyć to dodajesz kolejny parametr, i potem znów nowy i jeszcze jeden. A teraz na koniec to już jednak stać, ale to wciąż za dużo. I najłatwiej się obrazić i wrzucić na #czarnolisto Trudno. Przeżyję ¯\(ツ)/¯ Ja ciebie miałem przez krótki czas na czarnej za ten spam kebabami, ale