Wpis z mikrobloga

Toksyczne przegrywy odcinek 2137. Siedzicie w piwnicy i użalacie się nad sobą, obwiniacie cały świat za swoje niepowodzenia, a to wy jesteście problemem. Wylewa się z was jad, a potem zdziwienie czemu nikt nie chce z wami rozmawiać bądź flirtować. Bogu winna dziewczyna leczy się u psychiatry, może ma depresje bo umarli jej rodzice, a może odziedziczyła po rodzinie schizofrenie. Jednak wykopowe przegrywy wydały diagnoze - chad dał kosza i za mało lajków, w końcu to kobieta 8/10, ona nie może mieć porytej bani, ten przywilej należy tylko do przegrywów! xD

#przegryw #bekazprzegrywow #blackpill #redpill #heheszki #bekazpodludzi #spermiarzalert
OrcSpearmiarz - Toksyczne przegrywy odcinek 2137. Siedzicie w piwnicy i użalacie się ...

źródło: xD

Pobierz
  • 61
@abc-def toksyczny charakter bierze się z "nieleczonego" narcyzmu. Traumy i niepowodzenia u zdrowego, myslacego człowieka powoduja raczej rozwinięcie wrażliwości i zrozumienie że każdy może być inny i mieć swoje problemy.
@abc-def jak nie chcesz wierzyć to nie wierz, mam już swoje lata, mam pewne traumy i niepowodzenia za sobą i mam zdiagnozowane narcystyczne zaburzenie osobowości. Protip, nie cierpisz bardziej niż inni i nic Ci się za to cierpienie nie należy poza ew. zrozumieniem. To tylko Twoja bańka, w której siedzisz.
@abc-def no to Twoja matka to idiotka. Moja też przez 3/4 życia była idiotka i dalej czasem jest. Normalni ludzie nie śmieją się z rzeczy, które nie są od Ciebie zależne.
@OrcSpearmiarz: najpierw gnoicie przegrywów gdy mają od 8 do 15 lat życia - wyrzucacie im plecaki przez okno, wsadzacie łeb do kibla czy gume do włosów, nie mówiąc o biciu 4 na 1

potem wchodzisz w wieku 20+ na wykop i wmawiasz przegrywowi że to zyebany charakter to jego wina, bo przecież mógł się postawić sam 1 na 4 i wszystkim #!$%@?ć.

Róbcie tak dalej a potem się dziwcie, że jakieś
najpierw gnoicie przegrywów gdy mają od 8 do 15 lat życia - wyrzucacie im plecaki przez okno, wsadzacie łeb do kibla czy gume do włosów, nie mówiąc o biciu 4 na 1


@Pozytywny_gosc: stare dobre czasy, kiedy #!$%@?łam przegrywów w szkole. całą klasą się ustawiało do bicia takiego, tak było ( ͡ ͜ʖ ͡)

Róbcie tak dalej a potem się dziwcie, że jakieś prześladowane przegrywy np
wezwać psychiatrę, czy sam grzecznie pójdziesz w pasy? bo to co #!$%@? nie jest normalne.


@Cadfael: Chwila szukania w Google i masz przykładowo to:

Nowe badanie przeprowadzone przez Narodowe Centrum Oceny Zagrożeń (NTAC) tajnych służb USA mówi, że większość strzelców szkolnych wykazywała znaki ostrzegawcze przed popełnieniem przestępstwa, a większość z nich była nękana.

Większość napastników była ofiarami zastraszania, co często obserwowali inni: większość napastników była nękana przez swoich kolegów z klasy,
@whitepilled_: - o ty manlecie jeden
- o ty gnoju zasrany #!$%@? GIŃ!

-stacy, umówisz się ze mną na randkę?
- z tobą? nie żartuj
- o ty kulwo zasrana #!$%@? GIŃ!

dobrze, ze sami przy okazji wykluczacie sie ze zdrowego społeczeństwa
@Cadfael: Patrzyłeś na czubek swojego nosa najwyraźniej i udawałeś, że nic nie widzisz, a teraz nawet nie pamiętasz, że udawałeś, że czegoś nie widziałeś, bo zwyczajnie zapomniałeś. Ja widziałem wiele takich sytuacji. Czasem reagowałem, czasem nie. Może stąd wynika różnica. Dla mnie każda taka sytuacja to było rozmyślanie czy reagować, czy jednak nie ma to sensu lub zachowanie można uznać za złe, ale jeszcze w normie. Jakby normikom tłumaczyć ich #!$%@?
o ty manlecie jeden

- o ty gnoju zasrany #!$%@? GIŃ!


-stacy, umówisz się ze mną na randkę?

- z tobą? nie żartuj

- o ty kulwo zasrana #!$%@? GIŃ!


@Cadfael: ( ͡º ͜ʖ͡º)

Spłycanie i bagatelizowanie poważnych problemów xD
Ale w sumie, po co tracić czas na rzeczy takie jak dowody naukowe czy rzetelne statystyki, po co wierzyć w to co mówią eksperci zajmujący się
@Nemayu: @whitepilled_ ciekawe, że tego typu imprezy strzelnicze rozkręcaja gównie przegrywy płci męskiej, a uprzedzając #!$%@? ugabuga o tym, jak to cierpieć mogą tylko mężczyźni bo kobiety są przecież uprzywilejowane i bez problemu mogą znaleźć chada do bolcowania czy tam jakieś inne wasze fantazje - gówno wiecie o tym, jak dziewczyny na etapie dorastania potrafią się nawzajem gnoić i poniżać, serio, gówno. wasze spłukiwanie łba w kiblu to przy tym niewinna
@Tymajster: nie wiem co pokazałem xD oczywiście, że z waszego #!$%@? można tylko żartować - jesteście jak czarni w usa albo grubaski od fatshamingu, które uraża wąskie przejście w samolocie. biedne ofiary tego, że "normictwo" nie chce się z wami bawić, a "julki" ruchać. wina wszystkich - rodziców, wzrostu, szkoły, tylko nie tego, że jest #!$%@?. a nie daj boże jak okaże się, że inny niski, ze #!$%@? domu