Wpis z mikrobloga

Zaraz czerwiec, "tęczowy" miesiąc.
Czerwiec był zawsze moim ulubionym miesiącem. Koniec roku szkolnego, początek lata.
Szkoda, że został tak zepsuty i zawłaszczony przez lewackie środowiska LGBT.
Lewactwo aż wyje z radości.
A prawda jest taka, że w normalnym kraju takie pochody byłyby nielegalne na mocy ustawy o zakazie propagowania ideologii LGBT.
I w wolnej Polsce tak się stanie.

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #zwiazki #prawo #teczowepaski #lgbt #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #gdansk
mieszczanski_trubadur - Zaraz czerwiec, "tęczowy" miesiąc.
Czerwiec był zawsze moim u...

źródło: lewactwo

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
A prawda jest taka, że w normalnym kraju takie pochody byłyby nielegalne na mocy ustawy o zakazie propagowania ideologii LGBT.

I w wolnej Polsce tak się stanie.


@mieszczanski_trubadur: a potem się obudzisz i będziesz musiał posprzątać
  • Odpowiedz
Szkoda, że został tak zepsuty i zawłaszczony przez lewackie środowiska LGBT.

Lewactwo aż wyje z radości.


@mieszczanski_trubadur: W czerwcu tego roku też będę prowadził dzienniczek ale zacznę od dziś skoro temat zaczynasz. Na razie o czerwcu - miesiącu LGBT dowiedziałem się od jednego przeciwnika tęczy i od zeru osób popierających LGBT. To chyba o czymś świadczy, co? xD
  • Odpowiedz
tak, że ludziom to przeszkadza.


@mieszczanski_trubadur: w tamtym roku z 8 znalezisk i wpisów o LGBT 6 dotyczyło miesiąca dumy i te 6 wpisó i znalezisk było wrzucone przez osoby przeciwstawiające się LGBT. Innymi słowy o misiącu LGBT dowiedziałem się od przeciwników LGBT. Rozumiesz to, prawda? ;)
  • Odpowiedz
A prawda jest taka, że w normalnym kraju takie pochody byłyby nielegalne na mocy ustawy o zakazie propagowania ideologii LGBT.


@mieszczanski_trubadur: Czyli tym normalnym krajem jest Rosja, tam takie ustawy obowiązują. Spakuj się i jedź, skoro tak cierpisz.
  • Odpowiedz
@aarahon

>Szkoda, że został tak zepsuty i zawłaszczony przez lewackie środowiska LGBT.

>Lewactwo aż wyje z radości.


@mieszczanski_trubadur: W czerwcu tego roku też będę prowadził dzienniczek ale zacznę od dziś skoro temat zaczynasz. Na razie o czerwcu - miesiącu LGBT dowiedziałem się od jednego przeciwnika tęczy i od zeru osób popierających LGBT. To chyba o czymś świadczy, co? xD


Raczej świadczy że patrzyłeś na zły tag - od miesiąca dumy jest
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: nie patrzyłem na konkretny tag. Chodzi mi o to co widać na głównej czy na mikro. Jak coś zauważę to pytam się opa (jeśli nie zadeklarować chęci bądź niechęci do tego) po której stronie jest. I widzę że jest sporo ludzi którzy wrzucają coś w czaerwcu mimo że są przeciwko temu.
  • Odpowiedz