Wpis z mikrobloga

@Tadek-Zborowski: Jeden jest zajebiście szybki, ale popełnia głupie błędy, rozbija się i traci masę punktów generując dodatkowe koszty (to akurat pomijalne dla takiego zespołu jak ferrari). Drugi jest solidny, systematyczny, trzyma się z dala od kłopotów i dowozie równe punkty. Pytanie teraz który kierowca jest lepszy z perspektywy zespołu.
@T4_LOVER: Lepszy kierowca to Leclerc a nie żwirolub Sainz. Przypominam o sezonie 2022 i tym jak dostał w #!$%@?ę od Charlesa w Baku, kiedy Charles nie miał pecha wtedy przez jakaś awarię czy coś innego to mógł cisnąć. Charles ma to coś, jest predestynowany do bycia wielkim, Carlos nie, ot solidny wyrobnik na dobrym poziomie ale nic więcej, żadnych fajerwerków.
Ferrari powinno się go pozbyć jak najszybciej bo to w najlepszy wypadku średniak, a nie materiał na drugiego kierowcę który będzie zabezpieczał plecy lub walczył o podium


@Syskiev: Ja myślę ze ten sezon to będzie ostateczna weryfikacja. Jeśli kolejny raz skończy przed Charlesem no to cóż. Sprawa będzie prosta.
@T4_LOVER: Niby skończył wyżej ale niby jak pokonał? W większości wyścigów Charles był wyżej i w kwalach i wyścigu, tu zaważył pech Charlesa, Carlos najwiecej zyskał w Monako i na Hungaro. Monako: kwale i jak wiemy Mario z Luigim zapomnieli sprawdzić drugą stronę auta i jebło, Hungaro loteria i armagedon na starcie, Stroll z Bottasem zapominają o istnieniu hamulców i wjeżdżają prosto w innych w dohamowaniu do jedynki, kasując przy okazji
@Najtwardszy_Tifoso: Ale ja nie przeczę że Leclerc jest szybszym kierowcą. Tylko co z tego skoro przez swoją głupotę i brawurę nie dowozi. Jest sporo szybkich kierowców którzy niestety nic nie osiągnęli spektakularnego bo nie potrafili dowieźć, ot chociażby hulkenberg, no jest szybki i w zasadzie na tym konczą się jego zalety. Nie wiem może się z czasem Leclerc ogarnie, ale może też nie, w końcu jeździ już 6 sezon. Miał parę