Wpis z mikrobloga

I mądre głowy powiedzą... po co tyle KM na przedniej osi, ale wiecie co - #hothatche ścigają się też na dane techniczne - moc pod 300 KM to już standard. W #i30n fastback to 280 KM i 392 Nm. To dużo jak na takie auto i na mokrym może być nieefektywne, ale wiecie co? Nie to w tym aucie jest ważne. Ważniejsze jest to ile frajdy przynosi - jest twarde, ma międzygazy, strzela z wydechu i potrafi być szybkie, a to cechy dobrego hothatcha!

Więcej o aucie tutaj - KLIK

#hyundai #i30nfastback #motoryzacja #samochody #motopodprad #auta #hothatch
stopaotestuje - I mądre głowy powiedzą... po co tyle KM na przedniej osi, ale wiecie ...

źródło: Hyundai I30N Fastback-13

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: Hehe moje rewiry samochodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parę uwag od właściciela do testera:
1. Octavia RS nie ma startu to i30N, bo to nie jest hot hatch. To zwyczajnie nie jedzie ani na prostej ani w zakrętach, nie ma dźwięku w skrócie nie ma NIC i nikt kto szuka hot hatcha jej nie bierze pod uwagę
2. Audi s3 i a35 pomimo 4x4 są na
  • Odpowiedz
To jest jedyne auto na rynku, które w stocku jest w pełni przygotowane do jazdy po torze i można je upalać bez stresów.


@cwlmod: chlodnicy oleju tylko brakuje :)
  • Odpowiedz
@emjot86: To zupełnie normalna temperatura. Najważniejsze by 130 stopni nie przekroczył. Moje maksymalne piki temperatury oleju to 122 stopnie i to tylko na krótką chwilę. Jeżdżąc na maksa na torze łódź czy jastrząb mam 115-120 stopni.
  • Odpowiedz
@cwlmod: ja do 129 dobilem na krotkim, kretym torze, slonko tez dawalo (ale nie bylo goraco), takze ta chlodnica moze sie przydac. Swoja droga Mischa jak dostal swiezego i30N z 2000 km przebiegu, to na ringu prawie dobil do 150 stopni :S
emjot86 - @cwlmod: ja do 129 dobilem na krotkim, kretym torze, slonko tez dawalo (ale...
  • Odpowiedz
@emjot86: Na krótkim i krętym torze to opony i hamulce padają przed nagrzaniem sie silnika. Ja na sesjach na torze Modlin i Łódź nie osiągałem tak wysokich temperatur a jechalem naszybciej jak potrafiłem.

Do mishy na ringu to sie nie ma co porównywać. Pomimo marketingu to hot hatche nie są projektowane pod takie tory. W dodatku to jak on jedzie jest kompletnie nieosiągalne dla normalnych ludzi, a że ring ma mnostwo
  • Odpowiedz