Wpis z mikrobloga

hah, wykopki widzę w końcu odkrywają, że te wszystkie historyjki o tych bogatych 20-latkach, którzy dorobili się na uberze to bzdury wyssane z dupy i albo bananowe dzieci albo jakieś słupy xD

I tak btw to trzeba być biedakiem i umysłowym i materialnym żeby się podniecać tym ciągłym fleksowaniem na hajs jaki prezentuje budda i jemu podobni jutjuberzy, jak to można oglądać lol

#budd #famemma #youtube
yahoomlody - hah, wykopki widzę w końcu odkrywają, że te wszystkie historyjki o tych ...

źródło: temp_file.png2294860303204529725

Pobierz
  • 45
@inflacja_biedaku: tu nawet nie chodzi o to, w świecie internetowej rozrywki też da się dorobić na kontencie którego stworzenie jest po prostu tanie. Choćby ekipa i inne tego typu projekty.
Tutaj jednak mamy przypadek gdzie realizacja materiałów kosztuje całkiem sporo już nie mówiąc o wartości tych aut.
Prędzej czy później jakiś kanał w podobnym stylu albo nawet sam budda wplacze się w problemy z prawem
@yahoomlody: Upośledzona to musi być twoja matka wypluwając takiego nieudacznika na świat ;D
Do dzieciaka to mi daleko brakuje:) Biedny malutki przegryw, klika sobie w kąputer żaląc się, że jest nikim i zagląda innym w portfel :(( ojej biedactwo... :(( nie żal mi takich marginesów :D
@inflacja_biedaku: zastanawiam się na ile Polska i jej brak perspektyw to jest taki pretekst dla ludzi którym się nie udało, albo takim którym się nie chce? xD Nie mówię, że sam jestem kozakiem, albo że sam chwalę to co się w Polsce dzieje, ale czy aby nie jest tak, że ta "patologia" tego kraju to tylko taki filtr, który zatrzymuje ludzi wydyganych, albo niekreatywnych a ludzie mocni nawet go nie zauważają
@yahoomlody: @Markotny_28 @ery78 @Kundzio1500 @F1A2Z3A4 @inflacja_biedaku @Estetykatopodstawa jeszcze nie widziałem żeby w polsce ktoś pogratulował lub chwalił kogoś kto z pucybuta stał się milionerem. Kiedyś był taki kraj gdzie takie historie były inspiracją, u nas to powód do zazdrości czy zawiści. Tak pewnie mu się nieźle fartneło ale strad też miał podobną historię czy ten koleś co się na nieruchomościach w stanach dorobił mln. Są ludzie, którzy Ci pomogą w drodze
@kwaz1:

Piszesz bzdury. Są ludzie którzy doszli w Polsce do milionów ale ciężką pracą i mając przejrzyste interesy. Jak np. Kluska twórca Optimusa, Dr Irena Eris, Mokate i wiele wiele innych. I nikt nie ma z tym problemu. Stali się tez pewnie inspiracją dla innych. Ale sorry nie Budda.
@yahoomlody Ja tam lubię jego materialy, choc #!$%@? jego maniera z podkreślaniem jak to robia COS NAJWIĘKSZEGO NIESPOTYKANEGO NA POLSKE I SWIAT. Jest farmazonem, ale realizuja fajne materialy, swietny montaz. Nie muszę kazdego kochac i wierzyc w jego bajki, jesli bajek fajnie sie slucha.

Podobnie jak z rapem: to tylko fikcja literacka do zabawy.