Wpis z mikrobloga

hah, wykopki widzę w końcu odkrywają, że te wszystkie historyjki o tych bogatych 20-latkach, którzy dorobili się na uberze to bzdury wyssane z dupy i albo bananowe dzieci albo jakieś słupy xD

I tak btw to trzeba być biedakiem i umysłowym i materialnym żeby się podniecać tym ciągłym fleksowaniem na hajs jaki prezentuje budda i jemu podobni jutjuberzy, jak to można oglądać lol

#budd #famemma #youtube
yahoomlody - hah, wykopki widzę w końcu odkrywają, że te wszystkie historyjki o tych ...

źródło: temp_file.png2294860303204529725

Pobierz
  • 45
@Kundzio1500: gdzie jest powiedziane ze dorobił się w call center? Albo że w ogóle się dorobił?

A nie czekaj, przecież on podiął się UWAGA PODAJE WAŻNE SŁOWO: P R A C Y. No tak a co taki gimbus moze wiedziec o pracy, albo o zgrozo o współpracy z innymi firmami.

YYY zadne leasingi tylko wykup za gotówke YYYY istnieje tylko praca fizyczna a ta biurowa jest #!$%@?

lepsze auto premium-gruz
@yahoomlody: w takie rzeczy wierzą tylko dzieci w maksymalnie wieku licealnym / I rok studiów. Pamiętam jak najpopularniejszy polski streamer Ewron wypowiadał się na jego temat przy okazji "rozdania BMW" w grudniu, że zajebisty content i w ogóle super pomysł, a przecież to było nic innego jak loteria, w dodatku bardzo droga loteria, nastawiona na zarobek na osobach uzależnionych od hazardu. Takie bezmyślne wypowiedzi znanych osób ciągle przypominają mi o tym,
@eNse: xD przecież Ty również dałeś teorie spiskowe.
Dlatego idz byc zbaden gdzie indziej.

Różnica między moją a Twoją wypowiedzią jest taka: że na temat Twojej teorii nie ma ŻADNEGO oficjalnego statementu. A na temat mojej jest wiele. xD