Wpis z mikrobloga

@Pawelex: @markar17 mialem ten sam problem i jest rozwiązanie. jak macie te okno logowania to musicie z niego wyjśc ale tak jakbyscie przelacali sie między apkami (nie ze zamykacie okno logowania calkowicie) tak żeby te okno logowania bylo ciągle w tle włączone. i tak kilka razy jak sie przelączycie to w koncu ta klawiatura ruszy. u mnie to zdzialalo i z tego co wiem nie tylko u mnie. ten blad jest
  • Odpowiedz
@Pawelex: mam tak samo. Na początku zacinała się przy kliknięciu w zaloguj. Teraz mogę przyjść dalej, ale zacina się na klawiaturze. Nic nie pomaga. Jak przełączam pomiędzy apkami to po prostu wszystko wywala. Ogladam Canal na tv przez przeglądarkę xD
  • Odpowiedz
@Pawelex: udało mi się przed chwilą zalogować. Musiałam się przełączać (ale nie między aplikacjami, bo wtedy wszystko wyrzuca z pamięci) między Canal plus a HDMI. Mam ustawione na pilocie oba jako szybkie wybieranie i po około 5 razach zadziałało i wpisywanie na klawiaturze się odblokowało.
  • Odpowiedz
@Pawelex @Lidkurzawska trochę się właśnie źle wyraziłem. Też się przełączałem między canal plus a podpięta do hdmi przystawka. W sumie to nie jest proste żeby nie wywaliło ale da się tak zrobić i ten sposób pomaga. W ogóle jak oni jeszcze tego nie ogarnęli. To już kilka miesięcy jest ten błąd.
  • Odpowiedz