Wpis z mikrobloga

Ostatnio śmiałem się z wpisu @metaxy który wpadł w bagno i jakiś gospodarz zaoferował mu prysznic. Pomyślałem wtedy, że nie jestem aż takim wariatem, jak on, żeby w takich warunkach rowerem jeździć. Dzisiaj miałem podobnie xD

Zapowiadana na 16 burza stwierdziła, że jebnie o 15, 10km przed końcem mojej jazdy. Zjazd z Okraju do Kowar zaczął się od jeziora gradowego, a skończył na błotnej rzece. Przy jednym z domków zauważyłem pana, który sprawdzał czy mu nie zalewa garażu. Jak mnie zobaczył to było tylko "kurła panie, idź pan się tam schowaj do domu!" i poleciał mnie prowadzić do drzwi. Pan wrócił oglądać podwórko, a do mnie zleciała żona z ręcznikiem i zabrała bluzę na grzejnik. Już byłem mega wdzięczny, a ona zaraz znowu się pojawia i woła mnie na herbatę i od razu daje mi suche skarpetki i koszulkę. Skarpetki wróciły ze mną do domu, bo pani nie chciała nawet słyszeć, że założę mokre.

Będę następnym razem to na pewno zajadę z jakąś bombonierką, bo tym razem miałem tylko morkego batona ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Herbatka do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #szosa
Ogau - Ostatnio śmiałem się z wpisu @metaxy który wpadł w bagno i jakiś gospodarz zao...

źródło: strava2379118143513606147

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 26
@Ogau: może, nie rozwijaj historii "mokrego batona"( ͡° ͜ʖ ͡°), ale napisz chociaż gdzie są takie widoki?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@dmde: jakby ktoś jeszcze szukał to Modre Sedlo. W ogóle polecam okolice. Pec, Cerna Hora, Mala Upa, Spindlerovy Mlyn. W naszych górach tego nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
podaj dla mnie co to za sakwa podsiodłowa.


@kapitan_szpadel: Torbebka podsiodłowa Zefal Z Light Pack L 1.4 L

Wchodzi skuwacz, multitool, dętka, klucze do auta, dokumenty i jeszcze w #!$%@? i ciut ciut.

Minus taki, że zamek dosyć ciężko się zapina na rogach i, jak każda tego typu torebka, zsuwa się na sztycy i zamek włazi pod siodełko
  • Odpowiedz