Wpis z mikrobloga

Czy da się w jakiś sposób poradzić z odrealnieniem i przygnębieniem towarzyszącymi podczas jakichkolwiek sytuacji gdzie wspominane są relacje, związki, szczególnie seks? A z wiekiem jest to coraz bardziej naturalne. W szpitalu psychiatrycznym rozmawiali o ruchaniu po dragach i musiałem kiwać głową, że wiem o co chodzi a w głowie dostałem takie odrzutu jakbym właśnie wziął jakąś tabletke odurzającą. Nigdy z kobietą nie miałem nawet kontaktu fizycznego poprzez dotknięcie ręki więc mentalnie czuje się dzieckiem w tym temacie a ludzie traktują mnie jak dorosłego osobnika z racji wieku i uznają za normalne poruszac takie tematy w mojej obecności.
Teraz gdy byłem tatuowany to w studio też tatuatorki sobie rozmawiały o jakimś wesołym miasteczku i karuzeli vip z przyciemnianymi szybami, że hehe do ruchania i dają wino gratis a powinni gumki i takie tam śmieszne gadki. W kołchozie też się oczywiście takie sytuacje zdarzają, rozmowy o żonach i co tam chciały nie chciały. To jest dramat jak takie sytuacje mnie poniewierają mentalnie.
Niby terapia po raz 2137 ale wszystko się sprowadza, że dopóki sam nie doświadcze tej części życia to nie ma opcji, żebym w głowie sobie poukładał, że hehe jest super. Inni mają i sobie porozmawiam o seksie z zadowoloną mordą jak nigdy nie dotykałem dłoni kobiety.
#seks #samotnosc #psychologia #zwiazki
  • 8
  • 0
@NaczelnyAgnostyk: W sensie znalezienie dziewczyny i przebycie tego etapu? No znam rozwiązanie, jeszcze, żeby było możliwe do wykonania to byłoby super xD
Nic nie robie przez ostatnie lata poza ciągłą pracą nad sobą, leczeniem, terapią, próbowaniem poznawania kogoś. Tylko no, mimo, że terapeuci mówią jaki jestem elegancki kawaler ogarnięty i każda panny o takim marzy, tak żadna panna nigdy nie stwierdziła podobnie, nie ważne jak wiele zmieniam i się staram.
@MrSknerus: no wiesz na moje tylko to ci pozostało, bo wszystko zrobiłeś/robisz rozsądnie i mądrze jeśli sądzisz że tak powinno być, to co szkodzi spróbować aż do osiągnięcia celu a gdy to nie wypali wtedy zapewne podejdziesz do sprawy inaczej. Oprócz tego nic innego do głowy mi nie przychodzi.
Czy da się w jakiś sposób poradzić z odrealnieniem i przygnębieniem towarzyszącymi podczas jakichkolwiek sytuacji gdzie wspominane są relacje, związki, szczególnie seks?


@MrSknerus: nie da się. Człowiek się wtedy czuje jak przybysz z obcej planety, ale przynajmniej można się dowiedzieć co robią ludzie mając te 24 lata.