Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Raz na jakiś czas śni mi się dzień przed matura, jakimś egzaminem lub obroną i że nic nie umiem. Ostatnio miałam sen, że powinnam się przygotować do egzaminu z obrony i się zastanawiałam w trakcie snu, dlaczego nie mam ani jednej strony pracy napisanej. (°°
@malin90: mi sie sni zawsze gowno sprawdzian z matmy i ni #!$%@? umiem rozwiazac zadania z niego a najlepsze ze mam swiadomosc ze juz studia skonczone xD

albo raz taki motyw byl ze powtarzam 3 klase zeby miec lepsza srednia i #!$%@? z tego wyszlo xD
@BlackReven:
wlasnie tez taki sen ma tylko u mnie bylo tak ze 3 klasie liceum nie chcialo mi sie totalnie cwiczyc bo czesto byla siatkowka a nie lubie siatkowki a w tym snie wlasnie mam motyw ze koniec roku a tu #!$%@? nic nie zaliczone xd
@zloty_wkret: ja zawsze mam taki sen, że jadę totalnie obsrany do szkoły, albo jestem już w szkole i powoli uświadamiam sobie, że ja już skończyłem edukacje i następuje taka totalna błogość i luz. Ale przez pół snu jestem tak postresowany, że to koszmar. Niby mam pisać jakiś sprawdzian, nic nie umiem, jestem spóźniony, nauczyciel sprawdza mi zeszyt, zimny pot wychodzi z nerwów. A potem powoli zaczyna docierać, że to już koniec
Uff czyli jest nas dużo. Mi się często śni szkoła ale każdy jej aspekt od podstawówki aż po szkołę średnią. Czasami wszystkie szkoły w których byłem mieszają się ze sobą na przykład mam sen że jestem na lekcji w szkole średniej ale siedzą ze mna w klasie koledzy z podstawówki i odwrotnie, #!$%@?
@zloty_wkret: W liceum miałam pecha trafić na matematyczkę, która nie dość, że niezbyt uczyła, dużo wymagała, to jeszcze bardzo dosadnie pokazywała mi, że nie wierzy we mnie i jestem dla niej beznadziejna. Całe życie byłam dobrym uczniem, a nagle w liceum na matematyce zaczęłam dostawać same dwójki. Zdążyłam skończyć polibudę, mam dobrą pracę i dość szczęśliwe życie, a mimo to od ukończenia liceum regularnie śni mi się, że wracam na lekcje