Wpis z mikrobloga

@kiera1: On dobrze napisał Olgierando nic nie zrobił to jest fakt czemu nie umiesz być Obiektywnym????? Olgierando podjął działanie ale Jemu ono nie wyszło i pogorszył sytuację obrażał Wykop mówił że głupie Wykopki powiedziały że On nie da rady z Centaurem a Jemu wyszło lepiej niż z Meksykiem i Centaur to nie jest przeciwnik xD xDxD
@kiera1: Wykopki, którzy tak uwielbiali czy nadal uwielbiają i oceniają pozytywnie całokształt działań Olgierdana, zwyczajnie nie rozumieją intencji tego człowieka.
Druga kwestia jest taka, że im tego nie wytłumaczysz, bo uważają się za mądrzejszych od innych.

Ten czar, który od początku pojawienia się tego typa towarzyszył jego osobie, był zwodniczy, ale wielu mądralińskich z wykopu dało się na niego nabrać, co mnie akurat nie zaskakuje.

A trzecia kwestia jest taka, że
@Indiano: co to się stało, że tutaj takie wpisy się pojawiają? Niebawem minie rok kiedy założyłem tu konto aby utrzeć nosa kilku fanatykom Grajewiaka z wykopu jak i samemu zainteresowanemu walką z centralą. Nigdy Mariana nie broniłem, wypowiedziałem się nawet kilka razy negatywnie o nim, a pomimo tego byłem samym centaurem, fararą, kretem i Bóg wie jeszcze kim. Takie treści nie mogły się natomiast przebić przez natłok syfu jaki wrzucano na
@Saintius: co On zrobił z PLN na walkę z Krecikiem i Centaurem to miało być od razu bo On ma zebrane dowody i potrzebował tylko PLN na Pełnomocnika. To już 2 msc temu zbierał ja myślę że PLN już nie ma???? Czemu okłamał widzów że opiekuje się Dzieckiem po sprawie z Krecikiem powiedział że Krecik upublicznił prywatne rzeczy ze sprawy sądowej. Krecik mówił że On nie jest z dziewczyną i że