Wpis z mikrobloga

@kiera1: On dobrze napisał Olgierando nic nie zrobił to jest fakt czemu nie umiesz być Obiektywnym????? Olgierando podjął działanie ale Jemu ono nie wyszło i pogorszył sytuację obrażał Wykop mówił że głupie Wykopki powiedziały że On nie da rady z Centaurem a Jemu wyszło lepiej niż z Meksykiem i Centaur to nie jest przeciwnik xD xDxD
via Wykop
  • 2
@kiera1: Wykopki, którzy tak uwielbiali czy nadal uwielbiają i oceniają pozytywnie całokształt działań Olgierdana, zwyczajnie nie rozumieją intencji tego człowieka.
Druga kwestia jest taka, że im tego nie wytłumaczysz, bo uważają się za mądrzejszych od innych.

Ten czar, który od początku pojawienia się tego typa towarzyszył jego osobie, był zwodniczy, ale wielu mądralińskich z wykopu dało się na niego nabrać, co mnie akurat nie zaskakuje.

A trzecia kwestia jest taka, że
@Indiano: co to się stało, że tutaj takie wpisy się pojawiają? Niebawem minie rok kiedy założyłem tu konto aby utrzeć nosa kilku fanatykom Grajewiaka z wykopu jak i samemu zainteresowanemu walką z centralą. Nigdy Mariana nie broniłem, wypowiedziałem się nawet kilka razy negatywnie o nim, a pomimo tego byłem samym centaurem, fararą, kretem i Bóg wie jeszcze kim. Takie treści nie mogły się natomiast przebić przez natłok syfu jaki wrzucano na
  • 0
@krne trzeba opisac bohaterow tej antycznej tragedii bo chyba juz ludzie zapomnieli kto co zrobil

Slawek - ruda #!$%@? z bielska ktora wykorzystuje psychicznie chorego kononowicza i go szantażuje. Zamykal swoja zone w pokoju z cukierkami zeby mogl spokojnie ogladac szkolna. Zbiera majora majtki w reklamowce. Kontaktuje sie z bajaderami z roxy zeby wkrecaly Majora. Jak kononowicz choruje to umywa rece i zostawia go samego zeby ktos inny go do szpitala zawiozl
via Wykop
  • 1
@ContentMarketingExpert: Teraz nie ma to już znaczenia, ale typ w ogóle nie dołączył do uniwersum z założeniem, że będzie walczyć z patologią. Zebrał rzeszę wyznawców, co jest szokujące z jednej strony, a z drugiej normalne, bo jest jak napisałem wyżej, że wykopki słyną z fatalnych ocen.

Zwykły pasożyt i tyle.