Wpis z mikrobloga

Drogie onuce, kolaboranci i idioci; my nie musimy się kolegować z Ukrainą, nam jest wszystko jedno czy ktos przeprosi. Ja wiem że wy tego nie zrozumiecie, że dla was to normalne żeby sąsiad się przed wami płaszczył. Nam zależy żeby udupić ten wrzód zwany rosją, i dopóki ukraińcy będą mielić ruskich, to my bedzięmy im pomagać jak tylko się da. Będzie tyle sprzętu ile potrzeba, i żadnym wołyniem nam nie obrzydzicie tej historycznej chwili w której ruskie ścierwo dostało to, na co od tylu lat czekaliśmy.
#ukraina #rosja
  • 15
my nie musimy się kolegować z Ukrainą,


@SmokingParadise: prawda jest taka, że jakby Hitler zmartwychwstał i z armią zombie nazistów ruszył na moskwę, to też byśmy mu wysyłali wsparcie, ewentualnie trochę mniej ¯\(ツ)
nam jest wszystko jedno czy ktos przeprosi


@SmokingParadise: a ty #!$%@? co, orędownik i przedstawiciel wszystkich Polaków z woli narodu, że piszesz "nam"? XD Mi nie jest obojętne, bo tak jak dumny jestem, że Ukraińcom pomagamy bezwarunkowo w obronie przez ruską swołoczą i nie kalkulujemy jak niemiaszki ile można na tym ugrać, tak oczekuje, że ktoś przeprosi, za to, że dziesiątki tysięcy niewinnych ludzi mordował. A, że tak się składa, że
@Little_Makak: tak, pierwsza taka wojna, w tysiącletniej historii ciągłych konfliktów obu narodów XD Naprawdę jesteś aż tak tępy czy tylko udajesz? Nawet wojna krymska podczas gdy RP była pod zaborami była wspierana przez Polaków jako szansa odzyskania niepodległości. Sobie chociaż o wojnach litewsko-moskiewskich poczytaj,
@Gluptaki: Ale ty głupi jesteś, w wojnach litewsko moskiewskich to ginęło polskie rycerstwo, już od XV wieku. Wojnę krymską to sobie mogli wspierać Anglicy i Francuzi a nie Polacy xDDD, którzy nie mieli nawet własnego państwa. Zresztą integralność terytorialna imperium osmańskiego, nie leży w żadnym aspekcie w polskiej racji narodowej.
@Gluptaki: Nie wiem z jakich sowieckich podręczników się uczyłeś ale podawaj daty a nie liczy, to łatwiej będzie mi się zorientować. np.: takie kacapy to naliczyły rozbiorów Polski nie 3 a kilkanaście. Jeżeli w danej bitwie nie było polskiego rycerstwa to jak im pomogliśmy? Przecież dziś mamy dopiero technikę, która jest ważniejsza na polu bitwy od tkanki ludzkiej.