Wpis z mikrobloga

@eeehhh: @Samuraj_ze_Spychowa Dlaczego mamy ignorować wszystko to co mówią Ukraińcy? Nikt tu nie mówi o wstrzymaniu pomocy bo jest ona w naszym interesie, ale prawda jest taka, że od Ukraińców nie wychodzi żadna inicjatywa w tej ważnej dla Polaków i ważnej dla naszych stosunków sprawie. Po wojnie sprawa wróci do sytuacji sprzed wojny. Jestem o tym przekonany...
  • Odpowiedz
@Samuraj_ze_Spychowa: dokładnie o tym mówiłem w kilku wpisach i byłem wyzywany od onucy. XD Jak Millera nie trawie i nie szanuje, tak teraz 100% w punkt.
Zełenski ma czas na latanie po Europie i proszenie o pomoc, ale nie potrafi nagrać głupiego filmu przepraszającego Polaków za Bandere jednocześnie ją publicznie potępiając. Sam taki film zrobiłby wiele dobrego i byłby cień szansy, że możemy wspólnie budować przyszłość. Ale Ukraińcy to naród bardzo
  • Odpowiedz
@Samuraj_ze_Spychowa: Patrząc na to że saszki od 14 roku nie mogą ruskich pokonać to dawać te czołgi niech zajadą pod Warszawę, dwa dni i w #!$%@?ę dostaną i koniec wojowania, bo jak będziemy na ukraińców liczyć to te ich podchody jeszcze 15 lat będziemy finansować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz