Wpis z mikrobloga

@bo-banley: na główną trafia masa znalezisk wykopywanych i komentarzy plusowanych masowo przez ludzi z Discordów, ze zwoływanek na Mirko i być może boty. Na Mirko jest ułatwiona analiza, bo widać kto plusuje, a na głównej, no cóż.
  • Odpowiedz
  • 119
@Lukardio: Ja myślę, że tu nawet nie o zwoływanka chodzi, ale on ma jakieś stado botów, które atakują każdy negatywny komentarz i kopią co tylko rozkaże, a zwoływanka to przykrywka.
  • Odpowiedz
@bo-banley: to zjawisko wynika z tego, że na mirko możesz bezkarnie używać maszynki botów do plusowania a na głównej moderacja czuwa nad ochroną mirków przed manipulowanymi znaleziskami :D
  • Odpowiedz
@bo-banley: i dobrze, wykop zaczyna przypominać to rigczowe miejsce, jakim był w 2015 roku i wcześniej. ja wiem, lewaki, że wolelibyście, żeby ten portal wyglądał jak podczas wyborów w 2020, kiedy nie dało się go przeglądać przez spam politycznych, płatnych trolli.
  • Odpowiedz
  • 32
najmniejszej krytyki? Problem w tym, że ta krytyka wygląda najczęściej tak:


@USSCallisto: nieważne czy ktoś postawi kloca czy poważny komentarz, wszystko krytyczne pod znaleziskami pompującymi partię kończy z taką samą oceną

i dobrze, wykop zaczyna przypominać to rigczowe miejsce, jakim był w 2015 roku i wcześniej. ja wiem, lewaki, że wolelibyście, żeby ten portal wyglądał jak podczas wyborów w 2020, kiedy nie dało się go przeglądać przez spam politycznych, płatnych
  • Odpowiedz
@Mtsen: Tak naprawdę nie trzeba krytykować, wystarczy że zadasz jakiekolwiek pytanie - np. gdzie można przeczytać 100 ustaw Mentzena albo jak konfa chce zachować stabilność państwa likwidując podatki - i też zminusują Cię w #!$%@? xD
Tam już nawet nie ma chęci dyskusji, jest tylko #!$%@? hivemind bezrefleksyjnych wyznawców Sławka i spółki.
  • Odpowiedz
  • 15
w 2015 nie głosowałem na Korwina. sympatyzowałem


@mieszczanski_trubadur: czyli po prostu nie miałeś praw wyborczych xd

ale uznałem, że odsunięcie lewackiej PO od władzy jest ważniejsze. i miałem rację.


I jak tam, dobrze ci pis zrobił przez 8 lat? Portret Czarnka to pewnie nad łóżkiem powiesiłeś, co? xd
  • Odpowiedz