Wpis z mikrobloga

  • 1
@Nemayu
No dobrze xD, skoro tak ochoczo rzucasz tezami i oskarżasz mnie o ignorancję, to może po prostu rzucisz jakimiś naukowymi dowodami na swoje wysrywy?
Generalnie starałem się unikać tego typu konfrontacji, ale skoro sam do niej dążysz to proszę - zaprezentuj dowody.
  • Odpowiedz
Najważniejsze na koniec, bo obrazuje twoje idiotyczne podejście do tematu.

Wiadomo - dzieci, szczególnie nastolatki, to w wolnym czasie myślą o układach równań trzeciego stopnia. Wcale nie o seksie xD, skąd ty się urwałeś?


@Flypho: Od kiedy 10-latek to nastolatek?

Jak ci wygodnie to 10-letnie dziecko jest nastolatkiem, a innym razem jest dorosłym, a jeszcze innym razem nie chodzi o 10-letnie dzieci, ale o ciebie. W taki sposób do niczego
  • Odpowiedz
@Flypho: Twoja ignorancja przejawia się poprzez twój brak zdolności argumentowania. Nie muszę do tego przedstawiać badań. Ja nie bronię swojej tezy. Ja tłumaczę dlaczego to co napisałeś nie ma żadnego logicznego sensu - jest bezwartościowe. Twój wywód poległ z powodu braku logiki i z powodu przedstawiania argumentów, które w żaden sposób nie dotyczą tematu, tak jakby go dotyczyły - zwykłe, łatwo weryfikowalne kłamstwa i manipulacje. Albo robisz to celowo i
  • Odpowiedz
@Flypho: Najpierw odnieś się w należyty sposób do tego co napisałem. Wtedy nasza rozmowa będzie miała sens. Obecnie napisałeś ścianę tekstu, która nie dotyczy tematu i mojej wypowiedzi w żaden sposób. No i jeszcze czegoś bezpodstawnie żądasz.
  • Odpowiedz
@Flypho: Nic takiego nie napisałem. Dlatego rozmowa z tobą nie ma sensu. Odpisujesz wymysłami niedotyczącymi tematu, a później wmawiasz, że coś napisałem.

Przescrolluj, skopiuj i mi to zacytuj. Powodzenia. Jeszcze nikomu się nie udało, a prosiłem takich jak ty kilkadziesiąt razy xD Mógłbyś być pierwszy, gdybyś tylko pisał prawdę, ale obaj wiemy, że tak nie jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu
Zmarnowałem na ciebie tyle czasu i energii i na sam koniec masz do powiedzenia dosłownie gówno. Jakbym na samym początku napisał, że jesteś jebnietym dziadem, to bym uzyskał dokładnie ten sam wynik.
  • Odpowiedz
@Flypho: Tak jak się spodziewałem. Nawet zacytować nie potrafisz.
Nie potrafisz, bo nic takiego nie napisałem.
Doszliśmy do sedna, ale teraz uderzyło cię mocne wyparcie. Niby banalne, ale jednak przeczytaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyparcie
Powodzenia. Zbłaźnienie się to nie jest wcale zmarnowany czas. Możesz z tego wyciągnąć lekcję. Możesz się czegoś o sobie dowiedzieć. Możesz też poczytać o dyskusji i na czym polega - zaczniesz się uczyć podczas rozmowy, zamiast pisać wysrywy na
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemayu
xD ja #!$%@?, następnym razem po prostu nie odpisze. Typie, jesteś w stanie używać języka polskiego, umiesz czytać i pisać w tym języku i wykorzystujesz go w #!$%@? celu jaki jestem sobie w stanie wyobrazić. Tfu #!$%@? xD.
  • Odpowiedz
@Flypho: Aż tak nisko siebie cenisz? Trochę przykre, ale mi wszystko jedno.
Przyjmijmy, że nie potrafisz używać funkcji kopiuj → wklej i to wszystko dlatego xD
  • Odpowiedz