Wpis z mikrobloga

czołem, szukam jakiegoś fajnego nowego samochodu w leasing tak +/- 150 tys, co mi wpadło w oko to Lexus UX albo Cupra Formentor.(może macie jakieś opinie o nich) Auto ma być do miasta, czasami wyjazdy po 100km kilka razy na kwartał. Ogólnie jestem otwarty na wszystko, ale totalnie mam wrażenie, że nic nie ma ciekawego w tej cenie. Szukaliście może coś ostatnio albo macie jakieś porady co aktualnie można rozważać? Jestem otwarty totalnie na wszystko i nie mam jakiś większych preferencji.

#samochody #motoryzacja
  • 22
@sendlicz: Pomyśl może o kilkuletnim aucie używanym to opcji pojawi się więcej. Z nowych aut to obecnie do 150k ciężko coś znaleźć. Fajnym pierdzikiem do miasta w tej cenie może być Mini Cooper S.

@sendlicz: Tutaj przede wszystkim wszystko zależy od co rozumiesz przez słowa

Ogólnie jestem otwarty na wszystko, ale totalnie mam wrażenie, że nic nie ma ciekawego w tej cenie.

Bo niestety ludzie w naszym kraju tudzież naszym społeczeństwie ogólnie mam wrażenie też, że zawsze oczekują cudów na kiju w stosunku do budżetu który mają. 150k to już suma za którą no można kupić spoko samochód chociaż nie będzie on ferrari
przecież za gotówkę nie bierze. W leasingu się wszystko odlicza i jest prawie darmo.


@Rogi_: a jakby nie brał w leasing, tylko za gotówkę to niby nie odliczy?
I co to znaczy "wszystko" sie odlicza?