Wpis z mikrobloga

#dziejekhorinis #gothic

Czy Dziki Trener już wydarł #!$%@? na ten temat? Bo nie wiem co o tym myśleć...

A tak na serio, czytając wasze komentarze widzę, iż nie tylko mnie cała ta sytuacja wygląda kuriozalnie.
Napisanie oświadczenia to raptem parę godzin a Ci się z tym męczą od niedzieli, cała ta akcja wygląda jak na prędkości robiony kamuflaż, który ma za zadanie obudzić całą ekipę by w ciągu tych paru dni nawalić assetów do gry ile wlezie i nakręcić z tego gameplay na 'dowut pracy' i potwierdzenie, iż to co wyciekły to old build datowany na 1739 rok.

Fabjo, to prawda, że Dark zmotywowany do pracy jak nigdy i na DC siedzi teraz nieprzerwanie przez 24h? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pogadałbym o tym z Tobą prywatnie, ale na wiadomości nie odpisujesz ;/
co już koledzy nie jesteśmy? jak mój ojciec Ci wahacze za darmo wymienił a Ty co ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No chyba, że tu chodzi o awaryjne rozpoczęcie Projektu Łazarz, o boże, o #!$%@? #pdk
7XEN - #dziejekhorinis #gothic 

Czy Dziki Trener już wydarł #!$%@? na ten temat? Bo ...

źródło: darkdlaczegotwoirodzicewydzwanialidostarejekipyKMzpogrozkamiXD

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@7XEN: kolego ty myślisz że takie oświadczenie to na kolanach napisać można?
Do tego trzeba usiąść, przemyśleć wszystko kilka razy, posługiwać się poprawna polszczyzną, wstawić w odpowiednich miejscach kropkę, przecinek.
To nie jest robota na hop siup takie oświadczenie, to nie jest tak że coś napiszesz i będzie.
To trzeba napisać tak żeby było dobrze, żeby czytając ruszało serce.
Czyje serce zapytasz?
Wszystkie serca, nawet te z kamienia.
  • Odpowiedz
@7XEN: Ja pozwolę sobie dodać, że oświadczenie w formie tekstu i tak jest ch*ja warte - żeby zachować twarz powinni co najmniej pokazać kilkudziesięciominutowy gameplay czym udowodnili by, że jednak wyciek starszej wersji czy coś i nie robili sobie jaj pisząc w 2021, że pracę są na bardzo zaawansowanym etapie itp.

No chyba, że to będzie oświadczenie w stylu: "No dobra, macie nas, ch*ja robiliśmy"
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Nutrition: Tekstowe dawno już powinno wyjść (chyba, że faktiko #!$%@?ą się z tym jak bezi z nadią)
także obstawiałbym już teraz klip na kanał, że niby sprostowanie, niby bajera wiesz rączka na udo te sprawy
  • Odpowiedz
@7XEN: Kolegami nigdy nie byliśmy, a ty nie piszesz na poważnie, nawet w tej wiadomości. Sam dymisz, a później robisz z siebie ofiarę. Gdybyś od początku napisał zamiast kręcić kolejny film pod wyświetlenia lub w ogóle napisałbyś wcześniej zamiast hucznie zapowiadać jakże istotny materiał o rozłamie, to uważam, że byłaby szansa na jakąś rozmowę. Widzę jednak co piszesz i robiłeś, nie biorąc pod uwagę, że nad projektem pracują też inni ludzie,
  • Odpowiedz
@Fabiosek1:
jakby wasz zespół choć w 1/4 tak się udzielał na produkcji moda, jak ty od wybuchy afery na wykopie, to mod zostałby wydany w 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a teraz won pisać oświadczenie, razem z darkiem Molyneux ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 23
@Fabiosek1: No i spójrz, kolejny raz masz jakieś paranoje dziejokoidalne.

Jaką ja ofiarę z siebie zrobiłem? Że mi film zdjąłeś? Wielkie mi rzeczy, dałem info a potem w kolejnym poście sprostowanie jakie były powody usunięcia. Przeczytaj sobie jeszcze raz te wpisy, zwłaszcza fragment, gdzie przyznałem Ci rację, iż mogłeś mi film usunąć i nie mam z tym problemu.

Znów się czepiasz materiału o rozłamie, gdzie jeszcze niedawno pisałeś, że cieszysz się,
  • Odpowiedz
@Fabiosek1: ale prawda jest taka, że @7XEN sprzedałby własną matkę dla wyświetleń, no chyba, że jak się go nastraszy pozwem to schowa się pod jej spódnice, a i tak spod niej będzie rzucał oskarżeniami (co już raz uczynił)
  • Odpowiedz
@7XEN: to nie był bląd (zakryłem daty), ale celowe wprowadzenie w błąd innych dla żartu, ale nie załapałeś i mnie wydałeś. Nie nazwałem cię tak jak to określiłeś, a tekst o sprzedaniu własnej matki jest z Gothica. Nie zmieniłem strony konfliktu, cisnę wszystkich po równo.
  • Odpowiedz