Wpis z mikrobloga

  • 2
@herbatananoc: @danielnieobajtek No właśnie. Znam takie pary co to zarabiają te marne 4.5k netto na osobę, ale tu 1000zl wpadnie z 500+, tu 2000 z wynajmu mieszkania, tu sprzedadzą działkę za 200 tys, tu wpadnie domek w spadku za milion i tak sobie biednie żyją.
  • Odpowiedz
Znam takie pary co to zarabiają te marne 4.5k netto na osobę, ale tu 1000zl wpadnie z 500+, tu 2000 z wynajmu mieszkania, tu sprzedadzą działkę za 200 tys, tu wpadnie domek w spadku za milion i tak sobie biednie żyją.


@DrCieplak: jeśli ludzie z majątkiem typu działka a 200k czy dom za milion robią za 4500 to znaczy że ich rodzice coś grubo #!$%@?, żeby nie ustawić dzieci na poziomie
  • Odpowiedz
Czy znacie biednych ludzi w przedziale wiekowym 30-40 lat?


@DrCieplak: na mojej ulicy, 3 zrobiło samobója, dwóch chleje na granicy bezdomności (jeden po śmierci matki, drugi jak stary przestał przysyłać hajs z de), ale wizualnie ponad połowa daje radę
  • Odpowiedz
@DrCieplak: mam znajomego muzulmana, mają oni jakies swieto podczas ktorego zabijaja barana i 1/3 miesa musza oddac biednym. I on mowi, ze nie ma komu dac, bo w Polsce biedni sa tylko alkoholicy, a oni sprzedadza to mieso za flache xD
No i w sumie ma rację, w moim kregu znajomych i rodziny nie ma nikogo, kogo nie stac na samochod, wakacje i jakies tam zbedne #!$%@? od czasu do czasu.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Żyję w swoistej bańce dużego miasta i korpo 30+, ale mimo to znam mnóstwo ludzi którzy odkładają na wkład własny, wydają większość pieniędzy na żłobki, czy niańki. Sama jestem biedniejsza od najbiedniejszej osoby jaką znasz, mimo że moje zarobki miesięczne wcale nie są niskie. Ale co z tego, gdy wisi na mnie dług po dziadku, a średnie ceny mieszkania w moim mieście to 800k za 55m?
Mimo to, zdaję sobie
  • Odpowiedz