Wpis z mikrobloga

@DrCieplak: słaby bait xD. a jesli nie bait to te wszystkie bogactwa ktore widzisz to jest debt na pare mln, choroba/utrata pracy na rok dla wiekszosci konczy sie u mnie. zgadnij czym sie zajmuje xD
@DrCieplak z mojego otoczenia to wiele osób w tym wieku raczej krąży wokół średniej krajowej. Może trochę znajdzie się takich co mają coś więcej, podjeżdżają pod 10k zarobków. Pary częściej są blisko lub coś ponad 10k. Ale żeby większość miała 10 k lub majątek wart milion+ to nie. Większość albo zakredytowana więc na minusie lub u rodziców i ci drudzy mogą mieć majątek.

Sam mam 38, mieszkanie warte około 500-600k w kredycie
@DrCieplak z mojego otoczenia to wiele osób w tym wieku raczej krąży wokół średniej krajowej. Może znajdzie się trochę takich co mają coś więcej, podjeżdżają pod 10k zarobków. Pary częściej są blisko lub coś ponad 10k- czyli tyle zarobią razem. Ale żeby większość miała 10 k lub majątek wart milion+ to nie. Większość albo zakredytowana więc na minusie lub u rodziców i ci drudzy mogą mieć majątek, ale bardziej w perspektywie niż
@DrCieplak: wśród moich znajomych przed 30-stka ciężko znaleźć kogoś, kto nie ma 1-2m majątku chociaż. I to bez dziedziczenia, bo ci co dziedziczyli mają po 10m+.


@majkel88: Ale mają tyle w kredycie czy rzeczywiście w jakichś środkach które mogą upłynnić i tyle by mieli w ręce? Bo ja też mogę dużo powiedzieć ale mieszkanie nie moje jeszcze, jedno auto w leasingu etc.
@majkel88 no ja mam jeden kredyt. Fakt faktem dostałem od rodziców na wkład własny do kredytu i mógłbym pewnie wziąć na tym dwa kredyty i może jeden mógłby zarabiać coś niecoś. Mogłem tak a w zamian mam perspektywę spłaty obecnego w 8 lat.