Wpis z mikrobloga

Wspialem sie na swieta gore, slynna z tego, ze na nia wspinaja sie z jakiegos tam dawnego wieka, w ten tlum wlaczajac znanych arystokratow angielskich. Z powodu takiego osiagniecia powinny dawac stopien, jak sadze.
mobutu2 - Wspialem sie na swieta gore,  slynna z tego, ze na nia wspinaja sie z jakie...

źródło: 7m7870

Pobierz
  • Odpowiedz
Hej!
Opuchlizna schodzi. Okazuje się, że pępek mam teraz po lewej stronie, bardzo u góry. Wygląda jak fotoszop ¯\(ツ)/¯

@mobutu2: piękne widoki! Jak wyzdrowieję to mogę zrobić dla Ciebie medal za wejście na taką górę (òóˇ)

@cybulion kiedyś był fajny festiwal szantów w Sandomierzu, nad Wisłą i byłam co roku. Super klimat. Później zmieniłam miejsce zamieszkania na drugi koniec Polski i nawet nie wiem czy
shitty_support - Hej! 
Opuchlizna schodzi. Okazuje się, że pępek mam teraz po lewej s...

źródło: comment_BnAktsFnJJpABlFFYPu2vN2UZ9gB6eo1

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @Tonawetnielogin: @cybulion: @Lutniczek:

Wspialem sie na swieta gore, slynna z tego, ze na nia wspinaja sie z jakiegos tam dawnego wieka, w ten tlum wlaczajac znanych arystokratow angielskich. Z powodu takiego osiagniecia powinny dawac stopien, jak sadze.

@mobutu2: udanej wycieczki, sir mobutu2 (
slabehaslo - @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @buczubuczu: @D...
  • Odpowiedz