Wpis z mikrobloga

@Bloodhorn: Skończ już bredzić oszołomie. Chwilę temu wpisałem w google "ordo iuris zakaz aborcji" i zajrzałem na ich stronę. Nawet oni nie są tak odklejeni, by twierdzić, że nie ma zakazu. Przebić ordo iuris w oszołomstwie to niemały wyczyn.
co? XD Czego nie rozumiesz? Nie ma zakazu, aborcję przeprowadzają państwowe szpitale. Twierdzisz że jest inaczej? Sekciarzu?


@L3stko: Nie ma zakazu strzelanie do ludzi, bo w wyjątkowej sytuacji policjant może zastrzelić bandytę. Zajebista logika.

Jakiej niby partii jestem sekciarzem? Proszę o konkrety.
@Headcrab_B: Szkoda, że pousuwałeś komentarze i nie moge wyrobić sobie sam swojego zdania na temat toczonej w tym wpisie dyskusji.
Moim zdaniem powinieneś ochłonąć, a następnie uwolnić z czarnolisto @L3stko oraz @Bloodhorn jeżeli ich tam wrzuciłeś, oraz pozwolić im na prowadzenie z tobą dyskusji.
Może zrewidujesz swoje poglądy na skutek polemiki z nimi, gdyż reprezentują oni wysoki poziom wypowiedzi, trafne argumenty, oraz są wybitnie zorientowani w tematach na które się wypowiadają.
Moim zdaniem powinieneś ochłonąć, a następnie uwolnić z czarnolisto @L3stko oraz @Bloodhorn jeżeli ich tam wrzuciłeś, oraz pozwolić im na prowadzenie z tobą dyskusji.


@siadatajta: a to jest beka, że akurat l3stko złapał o to ból dupy XD przecież typ jest pionierem od lat w usuwaniu niewygodnych komentarzy. Teraz się wielce oburzył jak ktoś go potraktował tak samo XD
@Bloodhorn: Eksperyment myślowy, wprowadzone zostaje prawo, że można wyznawać wiarę katolicką, ale tylko w przypadku kiedy ktoś już jest stary i schorowany i lekarz mu wystawi dokument, że nie przeżyje dłużej niż 10 lat. Dla pozostalych zdrowszych i młodszych obywateli wyznawanie wiary katolickiej jest karane więzieniem.

Czy można mówić, że wyznawanie wiary katolickiej jest zakazane, czy nie można?
@Jariii: mnie antyaborcjoniści przekonali do popierania aborcji do 9 miesiąca. Ostatnio jadę sobie na roleczkach a w centrum Krakowa antyabo robią pikietę, że jeszcze im za mało i trzeba antyaborcyjne prawo podkręcić do absurdu. Mało brakowało a bym im ten kram #!$%@?ł.