Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Ile płacą aktualnie na juniorskich pozycjach w BIG4? Głównie konsulting/podatki, ale księgowość czy audyt jak macie info to też się podzielcie. Ewentualnie jakieś inne korporacje brać pod uwagę w zakresie pracy w finansach? Mam parę lat doświadczenia w małym biurze rachunkowym, ale wątpię żeby do korpo mnie wzięli na wyżej niż juniora bo nie jestem obyty w świecie i stylu pracy korporacyjnym.

#pracbaza #big4 #deloitte #pwc #kpmg #ey #zarobki #korpo #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a z ciekawości, trudno się dostać? czy to prawda co słyszałem od znajomych że biorą tylko świeżaki po studiach a jak ktoś już gdzieś coś robił to nie chcą?
  • Odpowiedz
  • 2
@kishurki nieprawda z tym, że tylko swiezakow biorą, z doświadczeniem też chętnie przyjmą. Czy ciężko się dostać? Lepiej tu nie pytaj bo jak zwykle odpiszą że biorą każdego, nawet po socjologii, co jest całkowitą bzdurą. Jest łatwiej się dostać niż 10 lat temu, ale bez przesady
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): >nawet po socjologii,
@czaari: jest u nas osoba dosłownie po socjologii, wciąga nosem większość absolwentów finansów xD.
Oprócz tego: informatyka, geologia, kognitywistyka, budownictwo, fizyka, biotechnologia, automatyka, prawo, zarządzanie, inżynieria produkcji, turystyka, filologia angielska. A to tylko z pamięci, pewnie by się jeszcze trochę egzotycznych kierunków znalazło.

  • Odpowiedz