Wpis z mikrobloga

#dziejekhorinis #gothic

To tak by zakończyć wątek:

Materiał spadł z rowerka z powodu wykorzystania ich Modeli 3D i tekstur, oraz oczywiście całego ogólnie przyjętego 'gameplaya'

Aktualnie na wszystkich możliwych stronach, gdzie mój materiał był umieszczony będzie widniała informacja, że "Autor usunął film" co jest prawdą, bo go usunąłem, gdyż po spadnięciu z rowerka była to po prostu czerwona plama na liście moich filmów i nie można było nawet komentarzy poczytać bo wszystkie 1200 komentarzy zostało usunięte, dlatego po prostu go usunąłem, bo był widoczny tylko dla mnie i jedyna akcja jaką można było z tym filmem zrobić to kliknąć "Usuń Film".

Doszły niestety mnie słuchy o tym, jakoby członkowie ekipy dostawali POGRÓŻKI czy nawet GROŹBY ŚMIERCI w co niestety jestem w stanie uwierzyć, bo sam wczoraj dostałem taki wylew gówna na głowę, że nawet nie jestem sobie wyobrazić jakie szambo musi się wylewać na nich.

Stalkowanie tych osób i pisanie do nich takich rzeczy to jakaś abstrakcja i zabawa dla iście skrzywionych psychicznie osób, szukających 'ofiar' do swojej zabawy w poniżanie i 'wyjaśnianie' ludzi.

Odcinam się od tego całego szamba. Miała być akcja polegająca na wymuszeniu na twórcach jakiejkolwiek reakcji by dali ludziom jakąkolwiek wzmiankę o życiu projektu a wyszło jak zawsze, gdzie internet stał się #!$%@? polem walki, gdzie każdy każdego oblewa szambem i wyzwiskami bez pokrycia.

PS: Nie wiem co to za grupka upośledzonych żołędzi siała mi syf wczoraj na kanale, gdzie wyzwiska w moją stronę miały 20 sekund po publikacji już 15 łapek w górę, ale mam nadzieję, że się dobrze dzieciarnia bawiła xD Ale więcej kont nie róbcie, ręka mnie boli już od banowania.
Eot.
7XEN - #dziejekhorinis #gothic 

To tak by zakończyć wątek:

Materiał spadł z rowerka...

źródło: Untitled-1

Pobierz
  • 10
@7XEN: pogróżki w którąkolwiek stronę może słać tylko banda zjebów. Kiedyś te kozaki internetowe mogły co najwyżej grozić jak się ktoś zawieruszył na jego wieś, a teraz wielki pan ma Internet i może kozaczyć do randomów.

Niemniej turbo nie lubię akcji z blokowaniem filmików, bo coś wyciekło. Jeszcze jestem w stanie to zrozumieć w korpoświecie, gdzie po prostu liczą się $, ale wyciek Dziejów (gdyby coś mieli) to nie najgorsza okazja
@7XEN mam nadzieję, że nie zdejmą ci kanału jak emerytowi armii.
Ja osobiście rozumiem, że DK chcą utrzymać te assety w tajemnicy (chociaż na to już chyba za późno xD ), ale zdejmowanie całych kanałów to trochę przegięcie.
via Wykop
  • 0
@carharoth667: Emeryt dostał po dupie ze względu na to, że miał bardzo wiele materiałów o nich, ja miałem jeden.
Ja dostałem 1 strike, a on dostał 3 przez co kanał mu usunęli. Z tego co mi tu ludzie piszą to w sumie wszystkie materiały o DK, w których był choć ułamek rozgrywki zostały usunięte a ludzie podostawali od YT ostrzeżenia o naruszenie praw autorskich.