Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek:
1. Takie coś jak Chad nie istnieje.
2. Sam nie lubię postaci tej dziewczyny chociażby za to, że podczas covidu poleciała na wakacje do Dubaju i mówiła na instagramie ludziom żeby siedzieli w domu. Aczkolwiek wygląda całkiem, całkiem dobrze jeśli chodzi o ciało w czasach gdzie przeciętna laska potrafi wyglądać jak ulany morświn który myśli, że jest szczupły i ma kształty bo sobie odpowiednie ubrania kupi.
@wonsztibijski: właśnie nie stary, jeśli mi się nie spodoba to nic nie sprawi, że mi stanie. Spotykałem się ostatnio z laską z podobną figurą, ale po minionym „miesięcu miodowym” poznałem wystarczająco jej charakter i miała w sobie coś tak odrażającego, że ją zghostowałem XD dostałem na raty kilkustronicowe litanie jaki to jestem okropny bo ona myślała że to już związek XD
@Kodzirasek: Ta marta jest paskudna, choc i tak bardzo sie wyrobila w porowaniu do zdjec z przeszlosci, ktore wrzucala- co sie dalo to zrobila. Jestem pod wrazeniem tych zasiegów, nft i gym glamour, ale całosciowo ona jest polowe nizej od tego chlopaka
@Kodzirasek: może i tak ale jednak faceci maja zazwyczaj bardziej liberalny gust xD
Chyba każdy zna takiego typa normika 5/10 który był w stanie zarywać do bardzo ładnej Julki 8/10 i przecietniary 4/10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.