Wpis z mikrobloga

@Smarek37

Łap dużego plusa za takie podejście.


Śmiechu warte, gościu musi podejmować dodatkowy wysiłek, żeby móc podjąć wysiłek w celu podjęcia wysiłku "zarabiania pieniędzy" na zaspokojenie zbędnych potrzeb powstałych w wyniku zbędnego zaistnienia, a ten jeszcze pochwala taki stan rzeczy. Fajną macie tą "cywilizację", nataliści.

#antynatalizm
@Ularadarowiec: co potrafisz aktualnie z elektryki? Co potrafisz z budowlanki? Pracowales juz gdzies? Jestem z Kielc, jestem elektrykiem, znajomi co jakis czas pytaja czy nie mam kogos do polecenia, bo susza na rynku. A i u mnie w firmie czasami poszukuja.
@Ularadarowiec: na YT masz tutoriali od zaje...nia na temat elektryki. Nie tylko jak zmienić gniazdko, ale jak "zaszyć" szafę też.
Jak Ci zależy na nauce niemieckiego, to daj znać podeślę Ci filmiki po niemiecku. To byś miał już czarno na białym słownictwo.
Masz prawo jazdy? Bo mnie pierwsze co, to koleś się pytał czy mam prawko. A byłem w tej samej sytaucji co Ty,
YT masz tutoriali od zaje...nia na temat elektryki. Nie tylko jak zmienić gniazdko, ale jak "zaszyć" szafę


@jakismadrynickpolacinsku: na YT jest mnóstwo przydatnych rzeczy i sam się na okrągło z nich ucze ale problemy są następujące (na przykładzie UK bo tu mieszkam, w Polsce jest inaczej i trochę łagodniej). By nauczyć się np zamontować nowe gniazdko musiałbym kuc ścianę w mieszkaniu zamontować i ... i najlepiej rozmontować i zamontować znowu tak