Wpis z mikrobloga

Myslałem, że policytuje sobie monety bulionowe na allegro xD

o ja naiwny, tutaj np. gość sugeruje że ta chińska replika to uncja złota, nawet zdjęć nie zmienił z aliexpress:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/australijski-kangur-1-oz-gold-the-perth-mint
(polecam zgłaszanko)

Na innych oszustwo na " zbiór po kolekcjonerze" xD czyli mam takie monetki po kolekcji dziadka, nie wiem co to, sprzedaje co widać - i zdjęcie replik złotych monet.

#monety #srebro #zloto #oszukujo #allegro
nicspecjalnego - Myslałem, że policytuje sobie monety bulionowe na allegro xD 

o ja ...

źródło: 1

Pobierz
  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nicspecjalnego: Zastanawiam się, czy to faktycznie musi być naciąganie, czy nie, bo np. samemu zdarzyło mi się użyć fotki z neta, bo była ładna, bo nie mam namiotu bezcieniowego, bo jestem leniem, fotkowym beztalenciem i wychodziły ciemne ( ͡° ͜ʖ ͡°). 300 PLN to wiadomo, że mało za uncje, i nigdzie nie napisał, że to replika, ale jakbyś miał potwierdzenie w konwersacji, że to prawdziwe złoto, cena
@LuckyLuke_2776: Zbyt wierzysz w ludzi. Zauważ, że nigdzie nie napisał "złota moneta", jedynie gold w tytule i dopisek plated, czyli pozłacane, ok - są legitne monety srebrne pozłacane ale moneta ma wzór złotej, opis itd., jakby coś napisze że przeciez pisało pozłacana...
Zbyt wierzysz w ludzi.


@nicspecjalnego: Tak wierzę, że przede wszystkim nie kupywałbym kruszcu na allegro ( ) I chyba sprzedawał też, dla paru stówek ze spreadów kopać się z koniem i użerać się z dzbanami ¯\(ツ)/¯ przy długim horyzoncie czadowym biorę to na klate i upłynnię w "mennicy" jak będzie trzeba.