Wpis z mikrobloga

Coz, karma wrocila do Blanki. Na eliminacjach krajowych wygrala tylko i wylacznie dzieki Edzi i spolce, a Jan mimo uwielbienia publicznosci przegral. Natomiast w konkursie eurowizji, Blanka przegrala, bo jury mialo inna ulubienicie. Takze nie jest mi szkoda tej kobiety i mam nadziej ze wiecej o niej juz nie uslyszymy.
#eurowizja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blanka przegrala, bo jury mialo inna ulubienicie.


@Big_Fomo: przecież nikt kto nie jest opłacany przez tvp nie myślał na serio że ona ma jakiekolwiek szanse na wygraną
  • Odpowiedz
@Big_Fomo: czy te 12 punktów to jest serio taka porażka? Myślę że jakby dostała 0 to wiekszośc też by nie byla zdziwiona. Myślę że i tak spokojnie mogłaby mieć więcej, gdyby nie kiczowatość występu, ale TVP nie ma gustu więc to zawsze tak będzie wyglądać
  • Odpowiedz
@Bujak: osoby które słyszały tę piosenkę wcześniej w radiu właśnie stawiały na Blankę zamiast na utwory których nigdy nie słyszeli.
  • Odpowiedz
@Patryk4:

Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.
  • Odpowiedz
@Big_Fomo: zajęła 12sty najlepszy wynik dla Polski na przestrzeni lat. Tulia i Gromee nawet nie wyszli z półfinałów bo nie mieli głosów widzów które defacto Blanka dostała z zapasem. Jakby Polonia co roku głosowała z dużą siłą to byśmy wychodzili z półfinałów nawet ze słabymi wynikami u jury, ale ostatnie lata pokazywały że tak nie jest. Dziewczyna wypadła naprawdę fajnie. Nie wiadomo które miejsce zajął by Jann. Może byłby wyżej
  • Odpowiedz
@Big_Fomo: czy ja wiem czy przegrana? Najpierw miała zająć ostatnie miejsce w półfinale i z niego nie wyjść, potem mieliśmy dostać 0 punktów i być ostatni w finale, gdzie taki Ochman miał przecież być w top 5 a skończyło się na 12 miejscu. Pomijając już fakt jak bardzo ona wypromowała tą piosenkę przez eurowizję, to jest chyba największa polska eurowizyjna piosenka od czasów Cleo i Donatana. W dwa dni zrobiła
  • Odpowiedz
@Patryk4: piosenka Janna jest o wiele lepsza. Piosenka Serba kojarzy mi się z jakąś melodią końcową jaką słyszy się po ukończeniu jakiejś gry komputerowej
  • Odpowiedz
@Edenes: no myślę że to by się o końcowy występ rozbiło. Na preselekcjach Jann nie wypadł dobrze. W sumie jak każdy z innych startujących wtedy. Jeśli TVP zainwestowało tyle w występ co w Blankę to myślę że byłby wyżej od Serba. Lubię piosenkę Janna zdecydowanie bardziej, ale vibe całej otoczki jego i występu jest podobny co do Serbii imo
  • Odpowiedz
@Patryk4: Warner na pewno ma większe zaplecze finansowe niż Fonobo, ale patrząc po nakładkach efektów i promocji TVP telewizja publiczna też sporo hajsu musiała wyłożyć razem z wytwórnią Blanki
  • Odpowiedz